Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 21éves srác vagyok és még...

21éves srác vagyok és még szűz! Milyen stratégiával és fortélyokkal tudnám elkerülni ügyetlenkedéseket az első alkalomnál?

Figyelt kérdés
Eddigi kapcsolataimban senkivel nem jutottam el a szeretkezésig. Tudom ez így összességében nagyon gáz de így alakult:S. Jelenleg alakulóban van egy Topcsaj, és nagyon parázok a beégéstől! Legjobbat akarom neki és nem utolsó sorban magamnak is! Segítséget várok!
2010. jan. 20. 11:59
 1/10 anonim ***** válasza:
ha tudja, hogy szűz vagy, akkor majd segít, ennyi.
2010. jan. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha prázol és a legjobbra törekszel az a legrosszabb, görcsös leszel, szorongsz és nem fog összejönni.

A megoldás egy normális kapcsolat oylan lánnnyal akivel meg tudod beszélni és megért.

Ha a "topcsaj" azt jelenti h befűzöl vmi plázacicát egy alkalomra... hát attól semmi jót ne várj.

Majd ha már lesz magabiztosságod a szexben utána megpróbálhatod az iylen kalandokat.. de akkor meg már lehet h nem fog hiányozni

2010. jan. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Menj el k*rvázni.
2010. jan. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Vegyél legalább egy doboz óvszert, és gyakorold a felhúzást! Szerintem ez árulja el a leghamarabb, hogy szűz a srác... ha ezzel "ügyetlenkedik".

Amúgy nincs abban semmi szégyellni való, hogy nem sikerült lefeküdni az előzőekkel, elmondhatod neki. Ha normális a csaj, akkor megérti, de meg is kérheted, hogy legyen ő felül.

2010. jan. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
kapcsold le a villanyt es fogd ra a macira
2010. jan. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
először a melleivel foglalkozz, ez azt hallottam általában bejön:) markold meg őket, meg stb.:) ha vetkőzteted és az ágyon vagytok fekve, akkor nyúlj be a blúza alá.
2010. jan. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ja, ha azzal indítasz, hogy jól mellbek*rod, biztos nem fog szűznek hinni!XD:D
2010. jan. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket!!! (nem plázacica, egy nagyon szép csaj)

Egyéb jótanács??? Praktikák? Mire kell nagyon odafigyelnem?

2010. jan. 21. 20:26
 9/10 anonim válasza:

Hát lényegében én is hasonló cipőben járok, csak én most leszek 20éves :)

De én úgy vagyok vele, hogy ha a bnőd, tudja hogy szűz vagy akkor úgy fogja a dolgokat csinálni :)

Persze előtte te is ha tudsz gyakorolj valahogyan :)

2010. jan. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
megvolt a dolog, hogy ment?
2010. okt. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!