Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyi az esélye hogy átszakad...

Mennyi az esélye hogy átszakadt a szűzhártyám?

Figyelt kérdés
Pár órája megvolt az első alkalom.. vagy fogalmazzunk úgy. Nagyon szűk vagyok, a barátom nagyon lassan próbálta betenni, de alig volt bent pár centire már pokolian fájt és feszült. Abba is kellett hagyni. Utána picit kellemetlen volt még 2 percig aztán semmit nem éreztem, viszont picit vérzett. Talán még most is. Ha át is szakadt, lehetséges hogy pár alkalommal még fájni fog?

2014. szept. 16. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Kedvesem... fogsz egy kézitükröt és megnézed...
2014. szept. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Vérzett. Ennyit láttam. Ha nem tudsz segíteni inkább ne válaszolj
2014. szept. 16. 22:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát pedig leírtam. Ha megnézed tükörrel, láthatod, hogy megvan-e, vagy átszakadt... ugyanis a legtöbb esetben látható.
2014. szept. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

...lehetséges

hány éves is vagy?

2014. szept. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
16
2014. szept. 16. 22:31
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarod, hogy fájjon akkor legyen hosszú előjáték, a tükörrel pedig nézd meg, hogy átszakadt-e.

csokinyuszi

2014. szept. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megnéztem tükörrel, nemigazán látok semmi változást viszont még mindig érzékeny egy kicsit.
2014. szept. 16. 22:39
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert a szűzhártya nem egy fal, amit ha áttörnek akkor lyukas lesz. Eleve van rajta kisebb-nagyobb nyilás, különben nem tudnál menstruálni. Az a nyilás tud tágulni, de van hogy elsőre nem tágul annyit, hogy látható legyen. Van hogy bereped, van hogy csak többedik alkalommal tágul ki annyira, hogy látható legyen. Van akinek fáj, vsn akinek nem. Van akinek vérzik van akinek nem. Van olyan is akinek már jóval előbb bereped, pld megerőltető sport következtében, és van olyan is akinek születésekor se volt már.

A hűvelyed is egy rugalmas szerv, ami képes tágulni, de persze nem korlátlanul. Segíthet a hosszű előjáték, amitől ellazulnak az izmaid odabent, de még akkor is előfordulhat, hogy fájni fog. És igen lehet még az első jópár alkalommal fog fájni, de idővel el fog múlni. A lényeg, hogy lassan, fokozatosan és hosszú előjátékkal próbálkozzatok, nem kell ajtóstól rontani a házba, mert ez nem lóverseny.

2014. szept. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egyetértek az előttem szólóval.Ha ez így fájt akkor biztos vagyok benne hogy pokolian fájni fog ha teljesen bent lesz is. Ezt el kell fogadnod. Próbálj ne gondolni rá.Használjatok síkosítót hátha úgy könnyebb lesz kicsit,de nem kell feladni :) Én sose néztem magam tükörben így erről nem tudok nyilatkozni, de az majd kiderül ha újra próbálkoztok.Hidd el ha eléggé felizgulsz jobban fog menni, de ne parázz rajta mert akkor nem tudsz ellazulni és úgy viszont rosszabb lesz. Ha szereted a párod és ő is próbált lassú lenni meg minden ahogy olvastam, nem lesz semmi gond.Remélem azért védekeztetek! :D Ha kérdésed lenne írj nyugodtan üzit.
2014. szept. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!