Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Igaz, hogy aki pattanásos az...

Igaz, hogy aki pattanásos az szűz?

Figyelt kérdés
szerintem baromság, mert egy csomó haverom pattanásos, d e már biztosan nem szűz..de hát sokszor hallom ezt a mondatot..
2014. szept. 9. 17:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Nem, inkább hülyeség.


Az igaz, hogy aki szeretkezik azoknál csökken a pattanások száma, de attól még ugyanúgy lehet valaki patis.

2014. szept. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
11. te is jó hülye vagy
2014. szept. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Ez tényleg igaz. Aki szeretkezik annak dolgoznak a hormonjai és csökkennek a pattanások. Tudom, mert nekem volt a hátamon régen és nem akartam levenni a pólóm az orvosnál és azt mondta, hogy ne aggódjak, mert majd ha "férfit ismerek" elmúlnak, úgyhogy nem hülyeség.


Mit gondolsz a roma lányoknak miért olyan sima az arcuk? Mert korán kezdik a nemi életet.

2014. szept. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
persze, akkor szted minden pattanásos ember szűz??
2014. szept. 9. 22:20
 15/21 anonim ***** válasza:
13. miért lenne sima az arcuk??ugyanolyan pattanásosak...egyik roma lányon átment a fél utca és teli van pattanásokkal mert még KAMASZ!!!
2014. szept. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Persze, csak az én körömben ilyen romlottak.


De még egyszer mondom: NEKEM ORVOS MONDTA? HOGY A SZEX CSÖKKENTHETI A PATTANÁSOKAT!!!


De ez minden embernél változó.

2014. szept. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
és az az orvos hol kukázta a diplomáját?vagy a józsefvárosiról van?
2014. szept. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Ha már itt tartunk, nekem sok pattanás volt az arcomon mindig, de amióta van szexuális életem már szinte alig van pár.

Nem kor kérdése, mert van még olyan ismerősöm aki 18 és pattanásos, ráadásul szűz is, amivel semmi probléma, csak említettem.


A kérdés hülyeség, egyáltalán nem igaz, viszont aki szexel, lehetséges, hogy csökkenek a pattanásainak a száma.

2014. szept. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
tehát a szex örömet okoz, azért csökken a pattanások száma, de hát nem csak a szex okoz örömet, ez hülyeség.., nem értem
2014. szept. 20. 16:05
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem azért csökkenti a pattanások számát, mert örömet okoz, hanem a szex közben termelt váladékok miatt. Olvass utána, nem tudom ezt 100%-osan.
2014. szept. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!