Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Annak semmi értelme nem...

Annak semmi értelme nem lenne, ha a huszonéves szűz srácok és a szűz lányok összejönnének egymással?

Figyelt kérdés
Nem volna reális megoldás ez a magány problémájára? Vagy a szűz lányok is tapasztalt férfiakat keresnek?

2014. aug. 28. 16:47
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Naponta akkor sem kevés, és szerintem ők simán egymásra találhatnának, csak hát sajnos nagyobb az igény, mint az, amit nyújtani tudnak és ez mind a két nemre jellemző...
2014. aug. 29. 15:45
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem az tény hogy férfiből több 20-on felüli szűz van mint nőből.

A te gondolatod megvalósítására egy honlapot kellene létrehozni. Ami persze kérdéses hogy jó lenne-e. Azt viszont nem szabad elfelejteni hogy férfiak és nők különböző ok miatt szüzek 20-on felül. Most nem azokra gondolok akiknek megfelel ez az állapot. Én 22/F vagyok és szüzességem oka hogy az emberekkel nem tudok kijönni, totál nem fogad el a legtöbb közösség. Más srácok is járnak az én cipőmben, viszont nők esetében a késői szüzesség(persze csak annak aki teherként fogja fel) oka más. Egy nőnek többnyire külseje a mérvadó férfiaknak leginkább a személyisége. Így ha egy szűz pasi (aki közösségben 0) megismerkedik egy szűz lánnyal(akinek a kinézete visszataszító)nem biztos hogy értékelni fogja. Persze az általam említetteken kívül számos eshetőség lehet úgy hogy a te elképzelésed egy próbát megér.

2014. aug. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
64%-os, később már hozzátettem, hogy nem csak szüzekről van szó, hanem a hasonlóan különc, társadalomtól elidegenedett emberekről, nőkről és férfiakról is egyaránt. Ők is simán egymásra találhatnának, csak hát a túl nagy igények akadályozzák ezt!
2014. aug. 29. 18:36
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekem nincsenek az igényeim a csillagokban de azért egy számomra totál visszataszító lánnyal problémás (de nem lehetetlen)lenne elveszíteni a szüzességem.

Amúgy valamilyen szinten jó a te elgondolásod. Azt viszont nem szabad figyelmen kívül hagyni hogy nők esetében 20 felett a szüzességről túlnyomó többségben a kinézet tehet. Férfiaknál inkább a személyiség. A szüzesség elveszítéséhez viszont nem kell egymással megismerkedni így a csajok egyből hátrányban vannak már az első pillanattól a fiúk meg csak ha közelebbről megismerték egymást.

Ettől függetlenül még érdemes lenne közösségbe szervezni a társadalomból kizártakat. Céljai között lenne a másik nem megismerése.

2014. aug. 30. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
főtengely
2014. szept. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
hát nem tudom utolsó,de sztem nincs igazad.Van olyan nő,aki gyönyörű,mégis szűz,és van olyan pasi aki nem helyes és úgy szűz.Sok mindentől függhet,ki miért az még huszonéven felül.
2014. nov. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!