Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 14 évesen nem vagyok szűz az...

14 évesen nem vagyok szűz az baj? Rosszúl tettem hogy lefeküdtem vele?

Figyelt kérdés
volt egy barátom akivel 1 és fél évig együtt voltam és szerettük egymást így hát 8 hónap után meg is történt az a bizonyos dolog ..
2014. aug. 14. 05:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Az én első barátnőm is 13 volt, mikor lefeküdtünk, teljesen normális, jó élete van. Lényegtelen a dolog.
2014. aug. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
R*banc.
2014. aug. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Csak gratulálni tudok, ne mond, hogy neked erre volt szükséged 14 évesen. Én nekem még eszembe se jutna. 14/L
2014. aug. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
igen védekeztünk .. és ha valaki leszarja akkor nem kell ide írni hanem csak szépen ólvassa a többi kérdéseket ..
2014. aug. 14. 17:21
 15/19 anonim ***** válasza:

Amúgy nem kell ítélkezni, mert nekem pl. igenis nagyon jól esett a dolog 15 évesen, a partnerem is nagyon fiatal volt, kb. 8 hónapja jött meg az első menstruációja, mégis csodás és egy életre szóló élmény volt felfedezni vele a szexualitást, és azt hiszem, ezzel ő is így van. Elég sokáig együtt voltunk utána, és bár az élet később elsodort minket egymástól, mégis látom - főleg a neten -, hogy jól él, boldog, és szerető családja van, ahogy nekem is.


Nincs ezzel semmi baj.

2014. aug. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Utolsó vàlaszolótól kérdem: ön szerint normàlis ha egy 14 éves làny

elveszti a szűzességét??? Én is 14 éves làny vagyok

szűz vagyok.. És ha ön szerint normàlis az h 14 évesen el veszti a

büszkeségét... akkor nem sértésként ön se egy iku bajnok.

Kérdezném ha önek lenne egy 14 évrs lànya meg engedné

neki hogy minden jött menttel henteregjen??

Én meg magyaràznàm a lànyomnak ha lenne hogy

Büszke legyen a kincsére és ne feküdjön le senkivel majd csak

17 évesen. Ugyan is a kérdező nagyon butta volt hogy

Elvesztette a büszkeségét és még vilàgà is kürtöli.....

Én nem itélem el a lànyt de nagyon durva véleményem van róla.

Mindenesetre ha nekem lànyom lesz nem fogom hagyni

Azt hogy az emberek újjal muttogatva azt ki àllcsàk h itt a

Ribizli.... nem igy fogom nevelni...

2014. aug. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

A felvetés az volt, hogy másfél évig volt együtt a barátjával, akivel 8 hónap után lefeküdt.


Nem pedig az, hogy "minden jött menttel" szexeljen.


A kettő között mondjuk pont a magas fokú intimitás és a felemelő érzés a különbség.


Sajnos én nem úgy látom, hogy a szüzesség elvesztése a büszkeség elvesztése. Ezeknek semmi köze egymáshoz.


Btw van egy 11 éves lányom, és egyáltalán nem akarok abba beleszólni, hogy kivel és mikor fekszik le először. Azzal pl. semmi bajom nem lenne, ha 13-14 évesen, szerető kapcsolatban, 8 hónap után szexelne először életében. Szexelni ugyanis jó...


A helyesírásod pedig botrányos, a magyar nyelvvel csak ismerkedő viszonyban van.

2014. aug. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hát a lànya is ribuzli lesz mert az apja sik hülye
2014. aug. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Na jól figyeljen egyszer monddom el maga semmit nem tudod a nőkről a szűzességről és büszkeségről!!!!!

MAGA EGY SZÀNALMAS LUZER SRMMI TÖBB A LÀNYÁBÓL RIBIZLIT NEVEL ENGEM MEG A HELYES ÍRÁSSOMMAL PISZKÀL??? MILYEN EMBER MAGA??? JAJ BOCSIII TE NEN EMBER VAGY TE EGY KIS GYEREK VAGY

2014. aug. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!