Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzen teherbe esni?!?

Szüzen teherbe esni?!?

Figyelt kérdés
Hallottam valakitől,hogy egy szűz lány is terhes lehet behatolás nélkül,ha kevés sperma kerül a hüvlyére vagy annak környékére.Elgég szürreálisnak tartom.Vélemények/tények?

2014. aug. 13. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:

ennek a valószínűsége kb semmi (ha most a mesterséges megtermékenyítést kihagyjuk)

attól hogy a hüvelyére kerül, nyilván nem lesz terhes, csak ha az bele is kerül

magától meg nyilván nem fog bekerülni, de egy kis rásegítéssel végülis megtörténhet, de így sincs rá túl sok esély

2014. aug. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Szerinted Jézus hogy született?? Szűz Máriáról hallottál?:D
2014. aug. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az egyszeri és egyedi alkalom,másról (Jézus születése után) nem hallottam.
2014. aug. 13. 11:17
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a hüvelybemenethez kerül a sperma, akkor igen.


Pont pár hete olvastam egy online "orvos válaszol" honlapon, hogy egy szülész-nőgyógyász doktornő leírta egy ilyen kérdésre válaszolva, hogy a saját praxisában is találkozott már néhány ilyen esettel.

2014. aug. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a hüvely környékére kerül, az nem fog magától "besétálni" a hüvelybe, elhiheted. Azonban ha pl. spermás ujjal nyúl fel valaki, akkor simán terhes lehet tőle.
2014. aug. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pl. ha széthúzod a nunid és a pasi meg belespriccel, simán elképzelhető.
2014. aug. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!