Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem értik meg, hogy én...

Miért nem értik meg, hogy én nem akarok egy egyéjszakás kalandban elveszíteni a szüzességemet?

Figyelt kérdés

18 leszek decemberben és mág szüz vagyok valamint még sose volt barátom, és már kezd nagyon zavarni, hogy az ismerőseim és sokan mások (akik valahogy megtudják, hogy még szüz vagyok) rá akarnak venni, hogy veszítsem el valami jött ment fiuval egy egyéjszakás kalandban, vagy olyan barátság extrákkal kapcsolatban.

Mit tehetnék, hogy megértsék, hogy én nem fogok akárkivel csak ugy lefeküdni vagy összejönni. Érzelmek nélkül nekem ez nem menne.

L/17



2014. aug. 7. 13:38
1 2
 11/15 anonim válasza:

Az már az ő dolga ;)

Majd kinövi ezt a viselkedést

2014. aug. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Remélem, az ő érdekében.
2014. aug. 7. 14:04
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes mielőbb megtanulnod, hogy másokat ne engedj a privát szférádba tolakodni, megtanulni egyértelművé tenni a határokat, kiállni magadért, és határozottan éreztetni a tolakodó kérdéseik, tanácsaik, stb. kapcsán, hogy SEMMI közük a magánéletedhez.


Erre a képességre később is szükséged lesz, másfajta emberi kapcsolatokban, más jellegű témákban.


Sokan még a felnőttek közül is szenvednek attól, hogy nem tudják azokat a helyzeteket megfelelően kezelni, amikor mások tapintatlan, vagy akár pofátlan módon beleártanák magukat az életükbe.


Ahelyett, hogy válaszolnál, vagy kínosan éreznéd magad a tolakodó viselkedésük miatt, vagy megteheted, hogy - miután már egyszer világosan a tudtukra adtad, hogy közük hozzá semmi, egyszerűen szó nélkül hagyod a megjegyzéseiket, úgy, hogy megpróbálsz minél nyugodtabb maradni, de ennél még jobb, ha ilyenkor mindig visszakérdezel lehetőleg úgy, hogy őket hozd zavarba, és ők érezzék cikinek a helyzetet és a saját viselkedésüket.


Azt kérdezted:


"Mit tehetnék, hogy megértsék, hogy én nem fogok akárkivel csak ugy lefeküdni vagy összejönni?"


Épp az lényeg, hogy neked SEMMIT nem kell tenned, hogy ők ezt megértsék.


Ha így merül fel benned a kérdés, és úgy érzed, hogy válaszolnod, magyarázkodnod, indokolnod kell, hogy mit miért teszel vagy nem teszel egy ennyire személyes, intim, bizalmas, a privát szférádat érintó kérdésben, az olyan, mintha gyakorlatilag elismernéd, hogy nekik igen is van közük ehhez, beleszólásuk a magánéletedbe, joguk ahhoz, hogy osszák az eszüket ebben a kérdésben, aztán majd lassan számon kérjenek.


Szerintem érdemes lenne eljutnod arra a felismerésre, hogy ők ülnek fordítva a lovon, és ennek megfelelően viselkedni.

2014. aug. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Szerintem nagyon helyesen gondolkozol. Én 27 vagyok, de még nem vagyok túl rajta. Nekem sem menne érzelmek nélkül. Viszont bocsi, de normális pasit nem lehet találni, szóval szerintem nem baj, ha még egy jó darabig szűz maradsz.:)de ne kapkodd el!
2014. aug. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

27 évesen azért szerintem már fura:D

de ez az én véleményem, ha neked okés, akkor nekem is:)

2014. aug. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!