Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Jobb megbeszélni az elsőt,...

Jobb megbeszélni az elsőt, hogy mikor és hol vagy csak inkább spontán?

Figyelt kérdés
A barátommal nagyon szeretnénk már csak a pettingnél eddig mindig megállunk és mondja, hogy nem bir tovább magával.. ez nekem lenne valami jel hogy ő már akarja? mit csináljak hogy ne hagyjuk abba petting után és végre megtörténjen? mondjam neki meg és kész?
2014. júl. 26. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Mássz rá es utána szerintem már menni fog az :)

2014. júl. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én jobbnak érzem a spontán helyzetet, de ahogy te látod. Hogy mit csinálj, hogy petting után na hagyjátok abba? éreztesd vele, hogy te is szeretnéd pl.: elkezded levetni a ruháidat vagy ha úgy látod mond meg neki! És igen a nem bír már magával azt jelenti, hogy szeretné!
2014. júl. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Barátnőmék eltervezték, de egyik este írt nekem facebookon, hogy megtörtént, pedig nem is akkorra akarták, de aznap nem voltak otthon a szülei, így kihasználták a helyzetet.
2014. júl. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)
2014. júl. 26. 16:59
 5/5 anonim válasza:
Mindig a spontán dolgok a legjobbak! Főleg ilyen téren ;)
2014. aug. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!