Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A lányok hány éves korukban...

A lányok hány éves korukban akarják elveszteni a szüzeségüket?

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 21:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Akarni a vécén kell.
2010. jan. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
0%

én 14 wok és elszerentém vesziteni.szeretjük egymást aspasimmal.minden stimmel.és ha akardsz le is pontozhacc leszarom:D ez egy vélemény. és tőlem r*bancnak is tarthacc.bár nemtudom mi értelme lenne ismerni se ismersz:D

enynit akartam csk:D

köffii:D

2010. jan. 3. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó: inkább előbb tanulj meg írni! Nyomorék.
2010. jan. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
0%

kussolj. -.-"

Másnak szólogassál be...(N)

Paraszt.

2010. jan. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
91%

Mert? Szerinted nem gáz úgy írni, ahogy az előbb írtál?:D Szerintem nagyon nyomorékság.

Ja, és sok mindent köszönhetünk a paraszt embereknek, hisz nélkülük nem lenne ételünk sem ;)

2010. jan. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
0%

Úgy írok ahogy akarok.

Szal.kuss...

2010. jan. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Az első benedvesedésnél már igyekezzen egy csaj hogy dugja valaki, mert akkor már kívánja. ...egyébként is fiatalon jó a sex, akkor élvezetes a fiatal test is,... élvezi mindkét fél...40 feletti nő már csak " kényszerből" kell...a pasinak a tatyót kiüríteni:)
2010. jan. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!