Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha 1 lány feldug magának...

Ha 1 lány feldug magának valamit mikor még szűz, akkor elveszti a szüzességét?

Figyelt kérdés

2014. jún. 10. 13:51
 1/9 anonim válasza:
nagyságtól is függ..
2014. jún. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha egy srác kiveri a fszát akkor elveszíti a szüzességét?
2014. jún. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor egy flakon vette el a szüzességed..mindig emlékezni fogsz az elsőre.


Csak viccelek: Igen ettől még szűz maradsz, mert hús ,vré pénisz nem járt benned.

2014. jún. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
"Bioológiailag" igen, abban azértelemben, hogy átszakad a szűzhártyád (már ha átszakad), de egyébként nem, amíg nem jár benned farok, addig bizony szűz maradsz.
2014. jún. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag ha a szűzhártyád "kilyukad", akkor nem vagy szűz, viszont igazából igen, vagyis akkor vagy szűz, ha nem érintkeztél még férfival. Az az igazi szüzesség elvesztése, mikor egy másik emberrel együtt élvezitek a szerelmet szex közben. :)
2014. jún. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%
Ha az a bizonyos tárgy elég hosszú ahogy, hogy elérje a szűzhártyádat, és elég erősen toltad fel, hogy kiszakítsa azt, akkor gratulálok aranyom, egy ki*szott tárggyal vetted el a saját szüzességedet! Mégis mit gondoltál? A szűzhártyád meglátja, hogy nem egy pénisz közeledik felé, és szétnyílik, miután kivetted összecsukódik? Istenem mennyi idióta van...-,-"
2014. jún. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
1. én fiu vagyok és csak érdekelt a dolog.... 2. ha tényleg lány lennék akkor sem kéne feltételezni ilyet hogy meg is csináltam 3. ha tényleg lány lennék és meg csináltam volna akkor se lenne jogod ezt mondani, mert én döntésem lenne
2014. jún. 19. 17:38
 8/9 anonim ***** válasza:
értelem
2014. jún. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Abban igaza van a kérdezönek, hogy na nem lenne igaza akkor valóban az igaz nem lenne az igaza! Tehát az, hogy mivel vagy valaki vel veszejti el a kérdéses fiu a lâny szüzességét az csak arra tartozik aki hagyta elvesziteni a szüzességét valakivel vagy valkakinek a himvesszöjével vagy a valkakinek a himvesszöhelyettesítö szerszámmal vagy pajszer real ami segéd eszközként a himvesszöje helyettesiti ugyan nem spriccel ondoselytet. A pajszertól amit a illetö férfi fel dug mentesitve a nemi közösülést attól viszont nem lessz terhes
2014. aug. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!