Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az első együttlét mindig...

Az első együttlét mindig véres? (csajok lécci tapasztalatokat kérek)

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 18:45
1 2 3 4
 31/37 anonim válasza:
Hát én véreztem.Nem volt azért annyira vészes. Visszagondolva, sztem nem voltam elég nedves.
2010. jan. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
HMMMM, de érdekes itt senki nem vérzett... ennyit a 80%-ról :) Én sem véreztem először. Nekem harmadjára vérzett nagyon. Na ez hogy lehet??! És nem is fájt az együttlét. Soha nem használtam előtte tampont sem, soha nem nyúltam fel(így korábban sem szakadhatott át).
2010. jan. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

20:21


Úgy látom, tévedtem a 80%-ommal, ami jó! :) Minnél kevesebb vér és fájdalom egy lánynak az elvesztésnél, annál jobb! :)

2010. jan. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim válasza:
Én is véreztem.
2010. jan. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:

mindenkinek másmilyen a szűzhártyája. van akinek át sem szakad, mert mert már "gyárilag" akkora rés van rajta. főleg első alkalommal nem, amikor még a partner próbál óvatos lenni és gyengéd. aztán utána fellelkesülnek, nekiállnak egy durva menetnek, akkor meg mégiscsak szakad egy kicsit.

én erősíteném a 80%-ot, mert nekem kicsit vérzett. de épphogycsak, az el is keveredett a többi "nedvben", szóval csak adott neki egy árnyalatot. de semmi ütőeres spriccelő vérsugár :D pedig az első partnerem nem is tudta hogy nem vagyok szűz és nem volt különösebben kíméletes.

2010. jan. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
igen elírtam, tudom. mínusz egy "nem" szócska. kár hogy utólag nem lehet szerkeszteni.
2010. jan. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Én se véreztem.
2010. jan. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!