Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen korban normális, és ha...

Milyen korban normális, és ha megtörténik, hogy mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés

2014. máj. 25. 23:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
mi?
2014. máj. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Hogy lepisiltem a wc uloket.
2014. máj. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%

a jura korban

simán a híradó helyett este

2014. máj. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor normális ha te is rá szánod magad. Nyilván nem kell a szüleidnek élménybeszámolót tartanod, úgyis sejtik majd ha kapcsolatot létesítesz majd.
2014. máj. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Közbe vagy utána akarod közölni? :) Félre téve a viccet, hogy idézzek neked egy sort egy mexicói sorozatból:

"Asszonnyá váltam Apa!"

:D Na jóóó...

Egy biztos, Apádnak egyáltalán ne közölj le semmit! Az Anyukák pedig megértőbbek.

2014. máj. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

14+

amikor mindketten készenálltok rá

nem kell elmondanod a szüleidnek, semmi közük hozzá.

2014. máj. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Szerintem igenis el kell mondania az anyjának, hiszen utána évenként nem árt szűrővizsgálatra menni, és az anyjával elmenni szerintem jobb, mint egyedül. Én 17 voltam, mikor elvesztettem (szüleim nyaralni voltak egy hétig és megengedték, hogy addig barátom itt aludjon nálam, szóval sejtették, hogy mi lesz). Én csak úgy simán odaálltam anyum elé és közöltem, hogy megvolt, védekeztünk, és nincs semmi baj. Nem tudom, mi ebben olyan nehéz...
2014. máj. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

13:27 - szerintem meg a szülőknek semmi köze hozzá, mellesleg akinek nem olyan a kapcsolata a szüleivel, az hogy álljon anyuci elé?

Én nem mondtam el apának, úgyis sejtette, hogy nem csak együtt alszunk. Mindig védekezünk - FELVILÁGOSíTÁS!!!, az nem ártana, csak sajnos a szülők többsége prűd hozzá -, semmi baj nincs.


Kérdező: ha annyira el akarod mondani, mondd, engem ilyen mélységben nem érdekelne a gyerekem szexuális élete (persze, ha tanácsot kér, ilyesmi, szívesen segítek, de nem kell, beszámoljon az aktusairól. Ha gond van, viszont jöhet bizalommal, nem vágom agyon, max. fejfogás, hogy most mi lesz?).

Normális? Nincs olyan, mindenkinek akkor az, mikor úgy érzi. Én 24 évesen találtam meg azt, akivel lefeküdtem, barátnőm már 16 évesen. Egyénfüggő.

2014. máj. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor úgy érzed. És amikor tudsz felelősségteljes lenni. Én sem mondtam el anyámnak... Semmi köze hozzá. Jóban vagyok vele, de én ilyenekről nem tudok beszélni. Szerintem nem kötelező elmondani a szülőknek, mert ez magánügy
2014. máj. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem 16+ már normális. 16 évesen 1 év kapcsolat után. 17 évesen fél év után, 18 évesen 3 hónap után. Egyébként meg, amikor készen állsz.


Én 19 évesen 4 hónap után tettem meg. Nem mondtam el a szüleimnek, nem tartozik rájuk.


Minek mondanád el? Semmi közük hozzá....

2014. máj. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!