Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most mit csináljak?

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
A barátommal 9 hónapja vagyunk együtt.2 évvel idősebb nálam. Én tényleg szeretetem.Ő az első igazi nagy szerelmem. DE ő már azon a szinten van ,hogy már nagyon kívánja,de...én még nem vagyok biztos magamban. Nem vagyok rá teljesen felkészülve de ugyanakkor én is kívánom. DE néha az az érzésem ,hogy a testiségek miatt vagyunk együtt,mert ha mind a ketten máshogy néznénk ki akkor nem lennénk együtt.3 hét múlva akadna egy lehetőség,hogy lefeküdjünk de egyszerűen nem tudom ,hogy mit csináljak.

2014. máj. 11. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

"Én tényleg szeretetem."

Ez nem igaz.


"Ő az első igazi nagy szerelmem."

Ne félj, majd elmúlik.


"én még nem vagyok biztos magamban"

Ó, dehogynem vagy te biztos magadban. Nem akarod őt, de van valamije, ami kell neked. Azt meg kell szerezned és dobhatod is.


"Nem vagyok rá teljesen felkészülve de ugyanakkor én is kívánom."

Naa... ne tessék már hazudni.

2014. máj. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Az egyesnek minden szava igaz! Egy nap Nobel díjat kapsz ezért egyes.
2014. máj. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fogd rá a nyuszira.
2014. máj. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%
Nem kell nekem Nobel-díj, vannak fontosabb dolgok is az életben :)
2014. máj. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!