Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szeretném a barátomat kényezte...

Szeretném a barátomat kényeztetni. és ha kiakarom neki verni akkor mibe hogyan hova verjem ki neki?

Figyelt kérdés
kezdö vagyok és nemakarok nagyon esetlennek tüni...kérlek csak normális válaszokat irjatok..köszönöm elöre is..fontos lenne
2009. dec. 26. 23:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
46%
az a legegyszerűbb szerintem ha a szádba megy el a végén és a fiú is nagyon fogja díjazni
2009. dec. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Mindenesetre ne felejts el zsepit bekészíteni....és legyen kéznél:)
2009. dec. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Nindzsaa ***** válasza:
0%
Próbáld meg azt, hogy az orrán kapjon gellert és mindkét szemébe fröccsenjen bele na az A+ lenne!
2009. dec. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb ha egy olyan pózban vered ki, pl mikor ül vagy térdel és akkor bele tudod irányitani a péniszéből kifolyó vagy spriccelő spermát egy kisebb műanyag tálba vagy pohárba, amit utána újra fel is tudsz majd használni miután kimostad, mert az nem jó ha úgy hagyod és bele szárad mert annak szaga is van XD vagy ha nem akarod újra felhasználni akkor kidobod de akkor is érdemes kimosni ha otthon dobod ki a kukába mert annak is lehet szaga, vagy kiviszed az utcára vagy udvarba és a kinti szemetesbe dobod ki és még kimosni se kell XD. Vagy egy másik megoldást hogy zsepibe vered ki neki, ami lehet picit átázik szóval ne lepődj meg ha olyan lesz a kezed, ezt viszont WC n is lehúzhatod utána. Lényeg gondolkozz és találd fel, amit tudnod kell hogy lehet spriccelni fog mint nekem, de lehet csak folyni és nem biztos hogy kis mennyiség, de olyan túlzottan sok sem, kb olyan 4-8cl szerintem, bár még sose mértem le mennyi de kb annyira tippelek. Az orálozás meg hogy a szádba élvez ráér még ha nem akarod, főleg hogy még a péniszét se fogtad gondolom meg, úgy igazán ha még csak most vered ki neki és gondolom nem csináltál még elötte ilyet se. Szóval elösszőr ismerkedje vele, azt amikor kedved van majd akkor kipróbálod azt is.


23F

2009. dec. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nem sav se nem mérgező, nem kell félni tőle, akárhová megy le lehet törölni, de a falra inkább ne menjen.

(am UV lámpával meglátszik a nyoma még ha le is van törölve) Egy papirzsepi vagy kettő megteszi, és ha a fiu szól, hogy itt az idő akkor egyenesen mehet a zsepibe.


előző válaszoló:

4-8cl ezt nem gondolhatod komolyan nem biztos centilitert akartál írni és nem milit?

4CL manapság (enyi páleszt mérnek féldeci helyett) a 8cl az már majdnem egy deci g.ci XD

Inkább mérd le valójában menyi :D

2009. dec. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló, kipróbáltam, a 4cl páleszos poharat simán megtöltöttem úgy hogy tegnap este csináltam utoljára XD. ha mondjuk több napig nem csinálom olyankor több jön ki belőlem azt tudom majdnem 2szer annyi, de mondom most megnéztem nemrég és megtöltöttem XD akkor ezek szerint belőlem sok jön ki? XD
2009. dec. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

:D:D:D

Beteg vagy.:D

2009. dec. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

17:34 köszönöm..ugyvan ahogy mondod!!

köszi mindnekinek

2010. jan. 1. 23:44
 19/19 anonim válasza:

Nekem tegnap volt részem először ilyenbe,és hát mivel nagyon tapasztalatlan voltam,ciki volt...Beszéld meg barátoddal,hogy szóljon ha rossz,és,hogy mikor jó,meg egyszerűen kommunkiáljatok közben...Nekem is nagyon sokat segített,kicsit betegül hangzik,de mondta,hogy adjam a kezem,és megmutatja,hogy csináljam...*.*😂

19/L

2017. nov. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!