Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csináljak ha nagyon...

Mit csináljak ha nagyon kívánom? Egy lány

Figyelt kérdés
Nagyon szexelnék már, de nincs kivel (nem kérem a 25-30 évesek üzeneteit). Egyszerűen ha meglátok egy fiút aki bejön, arra gondolok, milyen jó lenne vele lefeküdni. Az is jó lenne ha nem lefeküdnék valakivel csak kielégíthetném szájjal..:/ De nekem nincs erre lehetőségem. Ötlet?
2014. máj. 1. 18:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Miért nincs lehetőséged te asszony?
2014. máj. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Hát sztem kapizsgálom a bajodat... nekem is hasonló érzéeim támadnak ha jó csajokat látok. Szerintem ez teljesen normális és semmi baj nincsen vele. Legalább megtapasztalod milyen érzés fiúnak lennni, kicsit... talán? Nem tudom de nekem általában a maszturbálás segít levenni a terhet a vállaimről, tudom ajánlani neked is! De ha ismered a srácot, akkor szerintem nyugodtan sexelhetsz vele ha tetszik, a sex jó és egészséges dolog és mindenkinek van rá igénye, nem csak a fiúknak és szerintem attól még hogy néha dugsz egy kiadósat még nem leszel ribizli!

Üdv. Egy az útját kereső fiatal

2014. máj. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Rajzolj egy képzeletbeli pasit,és elégitsd ki
2014. máj. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mi baj vagy a 25+ felettiekkel. Téged nehéz megérteni. Van vibri élvezd ennek az előnyeit.
2014. máj. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Na és a 19-esek?


Szerintem több lehetőséged van, mint gondolnád, ha kicsit optimistábban állnál hozzá.

2014. máj. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!