Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gáz, hogy 16 (L) évesen szűz...

Gáz, hogy 16 (L) évesen szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Eddig nem éreztem annak de kezd kicsit zavar, hogy a körülöttem lévő fiatalabb lányok már nem azok.

2014. ápr. 17. 18:18
1 2
 11/16 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Az lenne gáz, ha csak azért vesztenéd el, mert már mindenki megtette körülötted.
2014. ápr. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én is 16 vagyok és szűz, egyáltalán nem gáz és ne érezd rosszul magad miatta! Várj addig amíg nem érzed azt hogy igen vele szeretném elveszíteni, és akkor veszítsd el! :)
2014. ápr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szánalmas aki aki felajánlotta hogy ezen az "állapotodon" vátoztat.

Te maradj ilyen undorítóak akik nem olyanok mint te jó persze vannak kivételek mert nem mindenki azért veszíti el mert az "menő"

Te maradj ilyen és hidd el neked lesz jobb :D

16/F

2014. ápr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz,sőt én személy szerint többre értékelem az ilyen lányokat,mint te vagy,mint azokat,akik már jóval a nagykorúságuk előtt elveszítik szüzességüket.
2014. ápr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
igen gáz. én 9 voltam mikr elvesztettem.
2014. ápr. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nagyon gáz vagy... Szégyeld el magad!
2014. ápr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!