Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25 év körüli szűz lányok! Ti...

25 év körüli szűz lányok! Ti is nehezen adjátok oda magatokat egy pasinak ilyen "korban"?

Figyelt kérdés

Volt némi problémám a külsőmmel, kanyarba se közelítettek hozzám a férfiak. Most viszont, évekkel később, helyre jöttem és akadnak jelentkezők de kialakult bennem egyfajta fóbia. Nehezen viselem a pasik érintését mert olyan "természetellenes" és "furcsa" érzés, hiszen 25 éves koromig enélkül éltem. Mondhatni, hogy megszoktam és kényelmetlenül érzem magam ha intimebb kapcsolatba kerülök valakivel, közben meg vágyom is rá. Ám ha oda kerülök mindig kellemetlenül érzem magam és legszívesebben menekülőre fognám a figurát.


Én nem értem magamat, hátha ti igen! Voltatok már ilyen helyzetben?

Szerintetek segítségre van szükségem?


2014. ápr. 14. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nő, de nyitnod kell, máshogy nem lehet. Hagyd, hogy közeledjenek, flörtölj, ismerkedj. Mitől félsz?
2014. ápr. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Most jönnek majd a "rám van szükséged" és az "én majd segítek neked" típusú válaszok.

Nem feltétlenül segítségre van szükséged, de magadban rendbe kellene tenned a dolgokat, és meg kellene barátkoznod a szexualitással.

2014. ápr. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Ha könnyen adnák magukat oda, akkor nem lennének szüzek... üdv: Captain Obvious
2014. ápr. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

leirom, hogy éreztem, pasi vagyok, bár kicsit másféleképpen adok választ, nekem nem voltak problémáim a külsőmmel.


Kétszer is volt, hogy akartam egy lányhoz közeledni, akartam, akartam, aztán amikor úgy tűnt, karnyújtásnyira van, "inamba szállt a bátorság", elszállt az érzelem, a vágy. Nem is lett volna baj, ha elutasítást kapok, legalább "megoldódott a dolog". Kissé olyan, mintha "na megoldódott az anyagi helyzetem, tönkrementem".


Legútóbb, ketten hajtottunk egy nőre. Ráirtam, hogy "figyi, beszéljünk holnap kettesben", ez még rendben ment. Amikor megjelent, beijedtem, "áh nemis kell nekem ez a nő", és hát 5 perc múlva olyat fogok neki mondani, amitől mindkettőnk élete picit megváltozik. Aztán ráléptem a gázra "tudod mit? Egyszer élünk, azért is belenyúlok a darázsfészekbe".


Ezt csak azért irtam, mert nekünk is van ilyen, és rengeteg hasonló ilyen jellegű pasi által nyitott téma is van itt.

2014. ápr. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, és nem is vagyok szűz, de talán segíthetne az, ha előbb megpróbálnál valakivel lelkileg közelebb kerülni, közös programok, együtt alvás, petting stb. Minél több időt töltetek együtt, annál természetesebb lesz az érintés, ha épp nem tudtok találkozni akkor érezni fogod a hiányát és hamarosan rájössz, hogy vágysz az intimitásra is vele. :) Hidd el simábban fog menni, mint azt gondolnád. /26/L
2014. ápr. 15. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az egyes és ötös válaszolóval.Mellesleg hol laksz?Esetleg cserélhetnénk képet.
2014. ápr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Bár én csak 20 éves vagyok, én is hasonló dolgokat élek át. A korábbiakban nem nagyon akartam párkapcsolatot, ezért nem nagyon van tapasztalatom. Eleinte általában jól alakulnak a dolgok, de ha valakivel közelebb kerülünk, nem igazán tudom hogyan viselkedjem. én is kicsit félek az intimitástól, pedig én is vágyom a testiségre
2014. ápr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!