Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, nektek mennyire fájt...

Lányok, nektek mennyire fájt az első alkalom?

Figyelt kérdés
még sose volt szűz barátnőm, de a mostani az, és nem akarom nagyon "megkínozni" az első alkalommal, elég szűk, csak 1 ujjam megy bele úgy, h nem fáj neki, igazából a fő kérdésem az lenne, h mennyi idő míg kitágul annyira, h pl beleférjen 2 ujj, vagy az aminek bele kell férnie, vagy esetleg hogyan tudnám finoman tágítani, hogy nem fájjon annyira? 18/f

2014. febr. 13. 20:56
 1/3 anonim válasza:
Nekem egy kicsit kellemetlen volt, de ha odafigyelsz a csajra és megértő vagy akkor se lesz gond ha fáj, csak semmit sem szabad erőltetni. Néhány alkalom és minden rendben lesz - egyébként úgy tudom nem fáj mindenkinek.
2014. febr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát figyelj...az elsődleges dolog az az, hogy izgasd fel, de kőkeményen! Vessél bele mindent, kettőtök közül te vagy a tapasztaltabb, így neked kell irányítani a dolgokat. Az, hogy eddig egy ujjad fért be, azt jelenti, hogy ne izgult fel kellőképpen, kérdezgesd, hogy mi esik jól neki, és az a lényeg, hogy ő maga belülről nedvesedjen, előtte például eljuttathatod a csúcsra a a csikló izgatásával, és az orgazmus hatására befog nedvesedni. Ha pedig benne van az ujjad kis körkörös mozgatásokkal tudod kicsit tágítani, aztán befér majd kettő, és így tovább...ahogy leírtad elég szűk a lány, így nem hiszem, hogy teljesen fájdalommentessé tudod tenni az elsőt, de legyél nagyon lassú, kedves, és figyelmes. Ja és az első behatolásnál ha már benne vagy, maradj is úgy, ha kell percekig is, hogy megszokja az érzést, a hirtelen mozgás is fájdalmat okozhat...!
2014. febr. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Szeretném megjegyezni, hogy a gyakorikérdéseken van kereső, és ezt a kérdést már nagyon-nagyon sokan tették fel, így ha nem kapsz megfelelő mennyiségű és minőségű választ, akkor bátran használd!

Nekem nem fájt egyáltalán, a barátom nagyon figyelt a részletekre, betette a kedvenc romantikus zenémet, pizzát rendelt, pezsgőt vett, táncoltunk, csókolóztunk, ez ellazított. Pedig ráadásul nekem megvolt közben.

2014. febr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!