Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mire számítsak az első alkalom...

Mire számítsak az első alkalommal? 21 L

Figyelt kérdés
A barátom le akar feküdni velem illetve erre ad utalást , és az lenne a kérdés hogy mire is számítsak ? Fáj , és lehet olyan érzésem mintha össze menne bennem valami illetve ha igen az mitől van ? És mit csináljak hogy ne bénázzak hogyan lenne a legjobb ? csak komoly válaszokat várok 21 L Illetve ha később nem szexelek megcsúnyulok vagy csak tévhit ?
2014. febr. 6. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Húha... ha ez a kérdés komoly, akkor szerintem te még ne szexelj, mert nagyon nem vagy kész rá.
2014. febr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen ez a kérdés komoly! De miért ne ?
2014. febr. 6. 17:08
 3/6 anonim ***** válasza:
a szex széppé tesz, úgyh lehet benne vmi.. ne parázz már ennyire, ez egy jó dolog!!!!
2014. febr. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Olyan aranyos vagy! Akár szexelsz, akár nem, elöbb-utobb megöregszel/csunyulsz. Mi menne össze benned (nem értem!)? Általában fáj valamennyire, de ha a barátod tapasztalt és tudja hogyan kell rád (és akar is ) vigyázni, nem lesz gondod. Magadat szoktad kielégiteni? (Ha igen, ezt is bevetheted!)
2014. febr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem egyáltalán nem fájt
2014. febr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha akarod, rendezhetünk egy "főpróbát" előtte
2014. febr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!