Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nincs nője egy 31 éves...

Miért nincs nője egy 31 éves (! ) cégvezetőnek? (nem rólam van szó! )

Figyelt kérdés
Teljesen meg vagyok döbbenve, ugyanis a főnököm egy jól szituált, enyhén szólva jó anyagi körülményekkel rendelkező ember, mégis ki van éhezve, ugyanis egy nő sem áll vele szóba... Még csak rosszul sem néz ki! Komolyan ennyire válogatósak lettek a lányok, hogy egy cégvezető sem kell már nekik? Hol tartunk?!

2014. jan. 25. 15:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
milyen cég? egy komoly cégnél nem ritka, hogy a vezető beosztásban lévők napi 10-12 órát dolgoznak. amellett kinek van energiája nőkre?
2014. jan. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
vagy lehet válogatós és nem áll le akárkivel
2014. febr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ilyen ember nem létezik. Vagy meleg, vagy az állatokra gerjed. De egy ilyennek a lábai előtt hevernek a nők, még akkor is, ha úgy néz ki, mint Kedves Ferenc.


Kamu kérdés!

2014. febr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Én is ebben a szituban vagyok. Az előző rátapintott mert az állatokra gerjedek. Van egy szép kecskelány. Ő az

[link]

Már gidáink is vannak

[link]

Mostan el akarom adni őtet mert csak a pénzemért kellettem neki és telekullantotta a Porsémat is.

2016. jún. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!