Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdhetek a barátommal, ha...

Lefeküdhetek a barátommal, ha még nem nyúltam "hozzá"?

Figyelt kérdés
16éves szűz lány vagyok.Van egy jóval idősebb barátom.Amikor csókolózunk,néha úgy sikerül,hogy lázba jövünk,de megállunk az ujjazásnál,néha ki is nyal.De én már szeretém a szexet is.(ő is)Én még nem nyúltam úgy hozzá.Ez gond?Vagy hülyeség lenne 16évesen..?
2008. júl. 17. 11:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
55%
Hűű, először tényleg utána kéne olvasnod egy-két dolognak...ugye a védekezéssel tisztában vagy? na meg,hogy egyáltalán mi ellen kell védekezni....
2008. júl. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
89%
Nos igen, olvass olvass olvass!!
2008. júl. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Normális tanácsokat kérek,nem oltogatást!!!!!!!!

Azért kérdeztem,emrt ő pl nem vette észre,hogy én elmentem és nemtudom ebbe ki is volt a hibás...(?)

Oltogatós okostojások ne írjanak már!

2008. júl. 17. 12:38
 14/21 anonim ***** válasza:
90%

Figyu, nyílvánvaló, hogy nem pont ugyanúgy van mint a csajoknál.

A pasiknál látod és érzed is... elmegy és kilöveli a spermákat. A pasik általába hangosan mennek el, a lányok nem mindig sóhajtanak. Gondolom te nem vagy hangos, talán azért nem vette észre, habár akkor nem is remegtél bele?...

Amúgy komolyan mondtam, hogy nézd csak meg, az itt feltett kérdéseket, elég részletesen le van írva, mit és hogy!

Üdv. , 3. válaszoló

2008. júl. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
77%
Egyébként gratulálok annak, aki az összes választ lepontozta! Szegénységi bizonyítvány!
2008. júl. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
89%
figyelj csak...a pasik úgy mennek el,h sperma lövell ki a péniszükből..tehát azt csak észreveszed....bioszon se tanultátok?ha ilyeneket nem tudsz,akkor kár lenne szeretkezned még! a csajoknak meg azért nehéz észrevenni,az én pasim se hiszi el mindig h elmentem,mert nincs úgymond kézzel fogható bizonyíték...nem látja h jaj tuti h elmentem,mert max annyit érez h megfeszülnek az izmaim,remeg a lábam..de minden pasi tudja,h ezt színlelni is könnyedén lehet... érted,ugye?
2008. júl. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
42%
miért kell leszavazni azokat akik normális válaszokat írtak??????
2008. júl. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
90%
Csak szépen lassan lehet hogy kicsit félsz a dologtol,finoman simogasd ruhán keresztül,aztán egyre bátrabb leszel és ha már megy a petting,ugy hogy mind2en kielégültök menni fog a szex is.Rá kell jönnöd hogy neki mi a jó,ö mit élvez.
2008. júl. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat!!!Sokat segítettetek!!!Amúgy én nem pontoztam le senkit! :|
2008. júl. 17. 13:37
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
legyel buszke ra h nem tortent meg semmi...
2008. júl. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!