Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek nagy baj ha egy...

Szerintetek nagy baj ha egy lány nem mondja el az első szex előtt a barátjának hogy ő még szűz?

Figyelt kérdés
2014. jan. 12. 13:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez a te életed, a te döntésed. Maximum a lánynak baj, ha ennyire nem méltatja a párját, biztos nagyon bízhat benne.........
2014. jan. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 xtazin ***** válasza:
Hát a lánynak lehet hogy jobban fájna, ez alap dolog hogy elmondja. De ha a pasija se tudja hogy még szűz az is furcsa lenne.
2014. jan. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Te tudod, neked fog fájni, de nagyon..
2014. jan. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

És miért is nem mondja el ? Ez kinek jó ? A lánynak biztosan nem, mert ha a srác úgy áll hozzá a témához, hogy nem szűz akkor nem fog vigyázni és lehet, hogy durva az ágyban, ami egy szűznek elég nagy fájdalmakkal járhat.

A fiúnak sem jó, mivelhogy a lány nem bízik benne, na meg ő ha rendes akkor nem akar fájdalmat okozni.

2014. jan. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
őszinte kapcsolat :D
2014. jan. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%

Legkésőbb közben azért nem árt megemlíteni.

A pasiktól meg kérdezem, hogy tényleg olyan állatok, hogy nem gyöngédek az első szexnél, akkor is, ha a lány már nem szűz?

2014. jan. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
gyengéd vagyok amíg nem szól hogy durván szereti
2014. jan. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
#6 Én gyengéd vagyok, viszont egy szűzzel még ennél is gyengédebbnek kell lenni általában, volt olyan szűz partnerem akivel csak nagyon lassan tudtuk elkezdeni mert annyira fájt neki.
2014. jan. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Ja és hülyeség nem elmondani, közben úgyis ki fog derülni, főleg ha vérezni fog a csaj.
2014. jan. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Passiflora ***** válasza:

És miért ne mondanád el neki?


Nem csak neked lenne fontos, hogy tudja, hanem neki is.


Ha annyira nem bízol benne, hogy ezt el akarod előle titkolni, akkor szerintem nem biztos, hogy vele kéne életedben először szeretkezned.


Te nem szeretnéd, hogy különösen gyengéd, türelmes és figyelmes legyen veled az első alkalommal?


Amúgy szerinted hogy reagálna rá, ha elmondanád neki őszintén, ha már komolyra fordulnak a dolgok?

2014. jan. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!