Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Félek az első sexemtől?

Félek az első sexemtől?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy 16 éves fiu vagyok aki még szűz! Attól félek hogy ha eljön a pillanat és lefekszem valakivel akkor nagyon hamar elfogok élvezni! Másoknál is ez van volt???

2014. jan. 7. 01:46
1 2
 1/15 Mr. Truth ***** válasza:
100%

1. "szex" Mikor tanuljátok meg leírni hogy a görcs húzná össze a fitymátokat.

2. ha parázol a SZEXtől akkor még nincs itt az ideje hogy lefeküdj bárkivel is.

3. Ha esetleg mégis van oylan idióta aki le akarna veled feküdni BIZTOSAN hamar el fogsz sülni mert rágörcsölsz a SZEXre.

4. Igen sokaknál volt már ilyen SZEX közben.

5. Menj aludni késő van neked meg holnap reggel suli.

2014. jan. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem ilyen válaszra voltam kiváncsi -,- komolyan gondoltam -,-
2014. jan. 7. 01:52
 3/15 pixie.cute ***** válasza:
Normális, hogy hamar elélvezel. Én ilyenkor azt szoktam mondani, hogy valami rendes tapasztalt csajjal legyél, aki bevezet a dolgokba. S törődik azzal, hogy neked még nem volt eféle nemi életed.
2014. jan. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 pixie.cute ***** válasza:
Vagy még esetleg az, hogy ugyanúgy egy szűz lánnyal, akivel "együtt fedezitek fel" a dolgokat. :)
2014. jan. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Természetes szerintem hogy első alkalommal nem bírod sokàig :) Szerintem mindenképp olyan lànnyal tedd meg akivel megvan az összhang és szeretitek egymàst. Hidd el nem fog szàmítani ha rövid ideig bírod az elsőt..utànna meg ùgyis belejössz :) Sok sikert!

22/L

2014. jan. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Majd eljön az idő, amikor erősebb lesz a vágyad minden félelmednél.

Az ismerősi körömben 20-30 éves kor között volt a fiúknak az első alkalom. Addigra eljön a megfelelő lelkiállapot is.

Igen, lehet, hogy nagyon gyorsan elélvezel. És akkor mi van?

2014. jan. 7. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

miért volna baj gyorsan elélvezni? :)

az a cél nem, hogy elélvezz

2014. jan. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Miért gondolják a férfiak, hogy ott ér véget az együttlét, amikor ők elélveznek? Ha hamar elmégy, utána kezdd el kényeztetni a lányt simogatással, puszikkal, tetőtől talpig, majd elégítsd ki orálisan. Közben te is újra tettre kész leszel, és kezdhetitek elölről. És közben ne fukarkodj a bókokkal, suttogj a fülébe szép szavakat. Vedd úgy, hogy az első elélvezésed után kezdődik az egész játszma. Persze ehhez megfelelő hely, nyugodt körülmények kellenek. Félrészegen egy buliban félrehúzódva ez nem fog menni és nem lesz jó.

Azon sem sértődik meg a nő, ha akkor élvezel el némi saját rásegítéssel, miközben őt kényezteted szájjal. Lehet, hogy észre sem veszi. És akkor jó hosszú előjáték után lehet majd rátérni a lényegre, mire újra kész leszel rá.

2014. jan. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

szerintem is egy szűz lánnyal tedd meg vagy egy tapasztalttal de azért hogy csak tul léegyél rajta ne tedd meg :)

sok sikert

2014. jan. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Első alkalommal 2 perc sem fog kelleni az élvezéshez. De ne aggódj, ez minden pasinál így van! Sőt, valószínű, hogy egy ideig még gond lesz a túl gyors elélvezés...de ismétlés a tudás anyja! Minél több szexben lesz részed...annál tovább fogod bírni, illetve csak rajtad múlik, hogy mennyire tudod megtanulni szabályozni a magömlésedet.
2014. jan. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!