Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tényleg akkora baj hogy 15...

Tényleg akkora baj hogy 15 évesen szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Mert hogy mindenki ezt hajtja,főleg lányok akik velem egykorúak! "Én már lefeküdtem a barátommal,te miért nem?"

"Én már nem vagyok szűz régóta"

Ismerek olyat is aki már 7-es korában nem volt az.

Most hogy bekerültem a középiskolába,egyre több ilyennel találkozok!

De én nem vagyok ilyen,én nem akarok hamar túlesni rajt!

Persze volt már egy-két komoly/komolytalanabb kapcsolat akikkel csak csók volt,de nem fogok lefeküdni velük...miért akkora baj ez mások szemében?


2014. jan. 2. 23:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem normális aki azt mondja, hogy baj! Ez inkább tiszteletre méltó!
2014. jan. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Inkàbb az a gàz hogy egy 15 éves GYEREK kérdezte meg ezt. Szànalom. Ez a mai vilàg annyira korcs lett...
2014. jan. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem kell álszentnek lenni!

Egy egészséges embert tizenéves kora óta, vagy akár előtte is érdekel a szex. A szex nagyon jó érzéssel járó gyönyörű élmény.


Az, hogy valaki nem akar korán szexelni, az legalább annyira fontos és tiszteletben tartandó döntés, mint az, hogy valaki szexelni akar.


Azzal, hogy elidegeníted és leszólod azokat, akik ki akarják próbálni, csak annyit érsz el, hogy ész és felkészülés nélkül fogják csinálni, ami nagyon sok mindenhez vezethet, amit később megbánnak a résztvevők. Ellenben, ha felvilágosítod őket, akkor tudatosan fogják elkerülni azt, amit nem kívánnak.

2014. jan. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az mindenkinek a maga dolga, hogy mikor kezdi a szexuális életét. Tegyél magasra arról, hogy ők mennyire lebegtetik a zászlajukat.
2014. jan. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!