Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzesség elvétele, de nem...

Szüzesség elvétele, de nem egyszerű a helyzet, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel az este le akartunk feküdni, de kiderült, hogy szűz. Ezzel nincs is semmi probléma, viszont. Voltam már szűz lánnyal, de ő nem akar "tágulni". Egy ujjamnál több nem fér be és fájdalmat nem akarok okozni neki. Hogy tudnám megkönnyíteni a helyzetét? Mondtam neki, hogy ha úgy érzi nem áll készen akkor ne tegyük meg, ő viszont nagyon szeretné. Valakinek valami ötlete, hogy tudnám a lehető legfájdalommentesebben megoldani a helyzetet? Mind a ketten 21 évesek vagyunk.

2013. dec. 10. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem szorit rá amkor betennéd az ujjadat? (ösztönösen)

Biztosan elég nedves volt

Sikositós ujjal is érdemel lenne megpróbálni

2013. dec. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A síkosító jó ötlet. Miközben ujjazod nyald ki, élvezzen el, akkor elenged egy kicsit.
2013. dec. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha nem elég nedves tessék nyalakodni :) 2. jól mondja
2013. dec. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12%
farokkal kell próbálni. gondoltál már erre?
2013. dec. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jól benedvesedik, de nem tud a csúcsra jutni csiklós orgazmussal sem. Nem az első lány akivel lefekszem, de ilyet még nem láttam ezért kérem a segítségeteket. Mikor elkezdtem feltenni neki akkor nem fogadta be, nem "szívta" magába. Erővel meg beletolni nem szeretném. Egy ujjam felmegy, de ha kezdem intenzíven mozgatni már az is fáj. Az alkohol lazítónak segíthet?
2013. dec. 10. 17:04
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon fél, és stresszel, szerintem ez a gondja.

A hüvelyével rászorit :)

Csak bújjatok össze, és cirógasd, beszélgessetek, simogathatod alul, de ne akarj behatolni. Ez lassú folyamatnak tűnik :)

És beszéljétek meg, hogy ha úgy dönt, akkor minden irányitás legyen az ő kezében, ő csinálja, ő irányitsa a szeretkezéseteket, talán attól oldottabb lesz. De ezzel szerintem még várj, csak ő irányitson, abban is, hogy mikor.

2013. dec. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, ezt próbáltam tenni ma egész nap. Én nem akarom elsietni, ő nagyon szeretné. Remélem sikerül, ügyesen és fokozatosan fogok haladni. Az idő nem számít, bírok én a vággyal :)
2013. dec. 10. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!