Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek a második alkalomma...

Mit tegyek a második alkalommal? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap vettem el a barátnőm szüzességét. Sikerült behatolnom a hüvelyébe úgy ahogy annak lenni kell (gyöngéd voltam vele és csak egy kicsit fájt neki legalább, is ezt mondta), de amikor tovább akartam hatolni elég nagy ellenállásba ütköztem és ez már fáj is neki így nem erőltettem tovább. más pozícióban is próbálkoztunk (ő volt felül) de akkor sem ment.Mit tegyek hogyha azt szeretné hogy teljesen behatoljak, anélkül hogy komoly fájdalmat okoznák neki? Mi lehet a baj amiért nem tudtam tovább menni?(azzal tisztába vagyok hogy a méhnyak szűkebb minta hüvely.)
2009. nov. 22. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:

lehet h a méhébe ütköztél, és akkor nincs mit tenni, mert oda nem hatolhatsz be! az nagy fájdalommal jár egy nőnek, és a fogamzóképességét is elvesztheti.

viszont a hüvely tágulékony, és hosszában is megnyúlhat. ez azzal érhető el, ha mégjobban felizgatod. nekem ilyenkor az szokott bejönni, h a barátom beteszi addig, amíg nem fáj, aztán mindkét mellemet izgatni kezdi.

2009. nov. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én 4 hónapja veszítettem el a barátommal a szüzességemet.Szerintem ez a fájdalom elleni dolog egy tanulható folyamat.Körülbelül most jöttem rá,hogy hogyan kell igazán ellazítani magamat hogy ne fájjon a behatolás.Először koncentrálok rá,utána természetes lesz hogy ellazulok.A barátnődnek is ezt tudom ajánlani.
2009. nov. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hat fo a megfelelo erotika az egeszben es lazasag! Az elso mindig faj es a masodik is ugyszint bar nem annyira! S ami azt illeti a baratnodnek meg fog fajni egy darabig, vagy amig megtanulja hogyan lazitsa el magat vagy addig amig ha gyakran csinaljatok kitagul a huveje... ezutan valik az aktus elvezhetove mintket fel reszerol! Ez ugy a 25-35. aktus utan varhato rovidebb idon belul persze. Ami pedig a masodik aktust illeti kezdjetek lassan a baratnod enyhen remult szerintem a multkoritol mert az elejen nagyon tud fajni meg ha te mindent meg is tettel az ellen! szoval csak lazan es finoman, izgasd es finoman tedd be de csak addig ameddig nem faj figyeld az arcat az elarul mindent... fo itt a lasusag es a megfelelo izgalmi allapot! Erre mindig a hagyomanyos poz a legjobb te felul... de ha a baratnod szeretne vezetni az elejen nem ajanlom mert akkor tulsagosan is belehatolnal az meg nem jo! szoval remelem oszejon...
2009. nov. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem első 3 alkalommal borzalmasan fájt, és azonnal abbahagytuk, pedig a párom maximálisan gyengéd volt és figyelt rám.

A negyedikre egy hét múlva kerítettünk sort, és minden simán ment. Az első egy hónapban feszítést éreztem, de elviselhető volt. Utána élveztem a szexet.

2009. nov. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg a méhszáját érted el, főleg ha elég nagy mérettel rendelkezel. Következő alkalommal izgasd fel jobban és akkor könnyebben tágul a hüvelye, vagy ne dugd be neki annyira mert egy hülye 12-13 cm es.
2009. nov. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!