Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miert nem all fel amikor a...

Miert nem all fel amikor a sexre kerul a sor?

Figyelt kérdés

Szoval en meg szuz vagyok,de egy honapja van baratnom es elhataroztuk hogy szeretkezni fogunk.A baj az volt,hogy az elojatek utan nekem mar nam allt fel.Mit csinaljak hogy ez mukodjon rendesen?

Kerlek segitsetek!


2009. nov. 22. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet,hogy nagyon izgulsz,ideges vagy??

Engedd el magad,és próbáld élvezni a helyzetet!:)

2009. nov. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De igen. Vagyis izgulok.Azon gorcsolok, hogy neki jo legyen.De valahogy nem tudom magamtol elhessegetni ezt a gondolatot es nem tudom mit csinaljak!
2009. nov. 22. 21:42
 3/7 anonim ***** válasza:
kösse be a szemed és övé a pálya :)
2009. nov. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert ül?
2009. nov. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engedd el magad, habár ellenzem, hogy egy hónap után már keféljetek :S Nem sietitek el ezt egy "nagyon kicsit"?
2009. nov. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az elöttem szólóhoz annyit fűznék hozzá, hogy nem feltétlenűl sietik el. Ha tényleg szeretik egymást mindketten, meg mindeketten akarják is, akkor szerintem nem meghatározó az az idő hogy mennyi ideje vannak együtt. Tapasztalatból mondom hogy volt akivel fél év után, de pl a mostanival 1 hónapon belűl feküdtünk le és a lány szűz volt, csak annyira megvolt az összhang meg tiszta olyan érzésünk volt mintha legalább már egy éve járnánk. Szóval nem meghatározó szerintem az idő, hasonló képpen mint hogy kibe leszel szerelmes :)


A kérdezőnek meg annyi: hogy ez miatt nem nagyon kell aggódni előfordúl az ilyen, és csak egy olyan tanácsot tudok adni hogy egyél normálisan, ki is fejtem hogy miért, anno régebben mikor elösszőr csináltuk előfordult velünk hogy nem ettem normálisan se előző nap sőt aznap szinte semmit, mivel izgultam (nemtom miért, talán mert annyira szerettem és azt akartam tökéletes legyen neki), meg volt az előjáték eljátszodoztunk egymással meg minden annyira hogy mind ketten a petting során elélveztünk, azt utána még együtt feküdtünk újból izgatás minden, azt hoppá nem akart felálni, ha meg fel is ált pikk pakk lekonyult, nemtudtam miért, már mindenre gondoltunk de nem nagyon jöttünk rá. azt megkérdeztem az orvosnak tanuló csaj ismerősöm ez miért van, elmondtam neki mindent, végűl az volt a válasza hogy mivel nem kajáltam normálisan a vérnyomásom leesett, meg nem voltam teli energiával se és ez miatt nem volt képes huzamosabb ideig mereven maradni csak folyamatos izgatás közben plussz az izgulás is betett neki. Mesélte hogy velük is előfordult pont ugyan ez de ők még rosszabbúl is jártak mert barátjának felált, de beszédült de iszonyatosan majdnem összeesett ez miatt.

Szóval normális kajálás, kevesebb izgulás, ne élvezz el petting során, és védekezés (ez gondolom természetes). Én csak ennyit tudok tanácsolni ami igy hirtelen eszembejutott.

2009. nov. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hu na most hogy az utolso hozzaszolo elmondta az o tapasztalatat eszembe jutott,hogy az nap tenyleg semmit nem ettem.Nagyon koszonom a segitseget!
2009. nov. 24. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!