Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Barátnőmmel készülünk az első...

Barátnőmmel készülünk az első alkalomra, miket javasoltok? Egy-két rövid kérdésem ( lent)

Figyelt kérdés

1. Ezen a héten jött meg a havija, vasárnap, és mi szombaton szeretnénk szeretkezni, aztmondta 5 nap alatt elszokott neki múlni. Nembaj hogy így egyből utána csináljuk, ha még szűz? Nem lesz rossz neki?

2. Milyen óvszert ajánlotok? Mi a szupervékonyat szeretnénk, de ha van jobb javaslatotok, mondjátok légyszi.

3. Melyik a legjobb póz a szűzhártya átlyukasztására?



2013. dec. 2. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
25%

1. Ehhez poroltó hasznáaltát javasolnám.

2. Michigan autógumi a legjobb

3. fejenállva


sok sikert!

2013. dec. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Ja, és lyukasztáshoz lyukasztót is használjatok!
2013. dec. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Első kérdésedre azt mondanám, hogy én (nő vagyok) tuti nem csinálnám a havi előtt, mert azt pontosan nem lehet tudni, mikor nyílik meg a méhszáj és ilyenkor nagyobb esélye lehet egy felszálló fertőződésnek.

2. Jó a szupervékony, a lényeg, hogy tudd, hogyan kell feltenni és jó minőségűt vegyél, meg persze megfelelő méretben.

3. Ebben nem mindenki ért egyet, de szerintem a klasszikus misszionárius.

2013. dec. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1. Nem baj, ha utána csináljátok, de az az 5 nap elég kevés, ahhoz, hogy kitisztuljon rendesen. Ha nekem a normális vérzésem 3 nap is kell még min. 4 nap, hogy teljesen kitisztuljak. De ha titeket vagy téged nem zavar, hogy találkozni fogsz barnás színű nedvvel, hát akkor tessék.

3. A misszionárius a legjobb, mert irányítani tudod és tud neked szólni a lány mikor legyél óvatosabb. Ne ijedj meg, ha sziszegni fog a barátnőd vagy hasonló de legyél lassú, ha nagyon fáj neki úgyis megmondja, hogy ne.

2013. dec. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

1. nem tudom, szerintem nem gond

2. mi is olyat használtunk először, és azóta is, 'baleset' eddig nálunk nem volt, de mindig ellenőrizzétek!

3. ezt a fiúk sose fogják megérteni, de NEM az fáj, hogy "átlyukasztod a szűzhártyát", az esetek többségében már nincs is meg, mert akár tesi óra alatt is megrepedhet, ha nagyobb terpeszben áll egy lány... ha meg még ott van, akkor se fogod érezni, mert nagyon vékony, és mivel valahogy menstruálni kell, kis lyuk van rajta, gyakorlatilag azt is kitágítod, így veszed el a szüzességét, és akár hiszed, akár nem, ezt se fogod érezni

ami fájdalmas tud lenni, az a HÜVELY kitágulása, ugye belül izmos fal van, és még soha semmi nem feszítette szét... így már logikusabb? :)

mi úgy csináltuk, hogy én (lány) voltam felül, és így magamnak tudtam irányítani, amikor fájt, megálltam, aztán csak pár másodperccel később folytattam, a párom meg csak feküdt, nyugtatgatott, és mondogatta, hogy nem kell, ha nagyon fáj

nekem így nem fájt, csak kellemetlen, furcsa érzés volt , de nyilván mindenkinek más...


viszont nekem jó pár hétbe telt, mire tényleg elkezdtem élvezni, valakinek ez fél év, emiatt ne vesszetek össze, próbáld megérteni :)


sok sikert :)

2013. dec. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
Kb. 6 éves fekete-fehér tarka, nagytestű, szarvas bakkecskémet eladnám. Nagyon szép, jól tejelő gidák és gödölyéim születtek tőle. Évek óta vele pároztatom anyakecskéimet, csupán vérfrissítés céljából válok meg tőle. Kezes, szelíd. Kérésre küldök képet is.
2013. dec. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
21%

1- köpköd be azt nem fog fájni neki

2- én a stráf belsőt javasolnám.

3- farkas póz. ülsz a lyuk mellet azt vonyítasz

2013. dec. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendes válaszokat köszönöm, a parasztoknak meg üzenen hogy puszilom az édesanyjukat, jó a kéz/szájmunkájuk!:)
2013. dec. 2. 21:07
 9/9 anonim ***** válasza:
2. Durex elite vagy ultra thin :)
2013. dec. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!