Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy csaj azt mondta nekem...

Egy csaj azt mondta nekem hogy ha egy napig a szolgálja leszek és mindent megteszek neki utána elveszi a szüzességem. Szerintetek belemenjek?

Figyelt kérdés
Azt mondta csak akkor ha mindent amit kér megteszek, ma déltől holnap délig. Szerintetek belemenjek? Nagyon akarok már dugni! 21f

2013. nov. 16. 10:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Egy kuva fel órára 10.000Ft

Egy kuva egy órára 15.000Ft

Egy kuva egy órára gumi nélkül 20.000Ft

A méltóságod felbecsülhetetlen értek. Minden másra ott a Mastercard!

2013. nov. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Sztem azt fogja csinálni, h csicskáztat mindenfélével, aztán a végén bedob vmi olyan durvát, amit úgyse teszel meg. Így ki tud használni anélkül, h megdugnád, hiszen nem teljesítetted, amiben megállapodtatok.
2013. nov. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én biztos nem mennék bele ilyenbe. Ha hülye vagy akkor belemész...
2013. nov. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Figyelj, én megismertem itt egy csajt. Neten megmondta, hogy nem érdeklem párkapcsolati szempontból, de aztán 2 hónapra rá talit kezdeményezett, én hülye belementem. Piszok nagy segítséget nyújtottam neki, sokan nem tették volna meg érte, hónapokba telt. Mikor meglett az eredménye, nem telt el 3 óra, azt mondta: Nem tudok rád alapozni bocsi. Talikon meg tisztára küldte a jeleket, hogy bejövök, csak azért, hogy ott ne hagyjam a francba. Tanulj az én hibámból, ne menj bele ilyenbe, nagyon át fog vágni.
2013. nov. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!