Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 14-éves vagyok. A barátommal...

14-éves vagyok. A barátommal lassan fél évessek leszünk. Megbeszéltük hogy akkor lefekszünk egymással. (igazából nem vagyok rá felkészülve. ) most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Őnagyon akarja. Rettenetessen akar, kíván engem. És én is őt. Tudna várni csak ő 16-éves és már el akarja veszíteni. Én is akarom őt, de félek az elsőtől. Mit tegyek?
2013. nov. 13. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Á nem akarlak lebeszélni, mert nem fogsz hallgatni rám... De mondd meg neki, hogy még várjatok. Nagyon fiatal vagy. Ha tényleg szeret, ez nem lehet akadály. Még egy jó ideig...


Pettingelni addig is lehet. Azt szoktatok? Ráadásul nagyon ajánlott szex előtt, főleg ilyen fiatal korban, hogy legalább megismerjétek, mit szeret a másik, elmondhasd neki, mi nem tetszik, ha valamit rosszul csinál... meg ne ilyendj meg a farok látványától... :D Jobb lenne, mielőtt durbele módon odaadod neki magad...

2013. nov. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 kismutyesz_ ***** válasza:
100%
Várj még, lelkileg nem vagy rá fel készülve. És az elsőre mindig emlékezni fogsz.
2013. nov. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Eddig is köszi a válaszokat.Várni fogogok vele..

Az elsőnek:nem volt..

2013. nov. 13. 13:48
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy rá felkészülve, nem dugtok. Ilyen egyszerű.

Ha mégis, nagyon megfogod bánni. Próbáld magad fékezni, és a nyomorék kis pö.cs is melletted.

2013. nov. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ő csak arra hajt, hogy megdugjon. Ha valaki tényleg szeret, még 20 évesen is tud várni, nem hogy 16 évesen.
2013. nov. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ha nem vagy rá felkészülve, az teljesen normális! nem ciki, pláne, hogy csak 14 vagy, de ha 18 lennél, akkor sem lenne gáz. ha igazán szeret, megvárja, amíg kész leszel. ő 16 évesen nem öreg még elveszíteni, nem tudom, hova rohan... gondolom menő akar lenni a haverok előtt, hogy már d*gott.


hidd el, nem fogod megbánni, ha minél később kezdesz bele a szexbe. érettebb leszel, fel tudod mérni a jelentőségét, nem égsz ki 20 éves korodra, és később sem fekszel össze akárkivel, mert a szexnek igenis értéke lesz, nem egy szar élmény menőségből 14 évesen, utána meg rutin.

2013. nov. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
NE TEDD MEG!!!
2013. nov. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy rá felkészülve, ezzel ki is mondtad a kulcsmondatot. Az elsőre nyilván senki nincs igazán kész, de szerintem butaság lenne egy bizonyos együtt töltött időhöz kötni ezt. Még mindketten fiatalok vagytok és érthető, hogy dúlnak a hormonok, de csak akkor szabad ilyenbe belemenni, ha mindketten biztosak vagytok abban, hogy akarjátok, hogy ha visszagondoltok rá, nem fogjátok megbánni és persze ha gondoskodtatok a megfelelő védekezésről. Én azért 14 évesen még nem javasolnám, hidd el, ha normális a pasi, meg fogja érteni, hogy még várni akarsz.
2013. nov. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak rettenetesen meg akar dugni, mert a haverjai piszkálják, hogy szűz. Szánalom az ilyen.
2013. nov. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ő nem azért akar téged megdugni, mert végre, tényleg, igazán veled szeretne lenni, hanem csak mert már elakarja veszíteni a szüzességét. Mivel te vagy az ideiglenes barátnője, ezt jelen pillanatban csak veled tudja megtenni.
2013. nov. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!