Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20 éves fiú vagyok és félek a...

20 éves fiú vagyok és félek a nőktől? (bővebben lennt! )

Figyelt kérdés
Sziasztok 20 éves fiú vagyok lassan 21 és az lenne a problémám, hogy egy jó nőt sem tudok felszedni, pedig nem mondanám magam annak a hej de rondának... Pl amikor megyek haza az iskolábol mindíg jön elöttem nem 1 jó csaj és sosem merek hosszan a szemébe nézni mindíg csak egy pillanatra és hírtelen lesütöm a fejemet a földre és azon gondolkodom, hogy miért vagyok ilyen szerencsétlen.Meg ha egyáltalán látom hogy jön elöttem egy olyan ismeretlen nő aki tettszik is hírtelen felmegy az adrenalinom és full ideges leszek stb na szóval értitek max akkor mulik el amikor már elhaladt melettem. Pl a boltban is van egy fiatalabb csaj az is mosolygott rám én meg fullra zavarba jöttem nagyon égő volt nemtudtam mit kezdeni magammal. :S Még 1x sem volt nőm jó jó tudom égő de ezen változtatni kell. Nem mondanám, hogy külsőre ronda vagyok de azért elhanyagoltam 1-2 dolgot magamon. Pl nem mentem el fog orvoshoz mert félek tőlle edzenem kellene egykicsit hogy jobban bejöjjek a csajoknál stb... értitek, tudom hogy ezen változtatnom kell csak nemtudom hogy hogyan olvastam már a pua.hu-t is hát nemtudom kétesélyes a dolog lehet hogy nem is olyan oldalakat kellene olvasgatnom? lehet hogy a személyiségemmel van baj? nemtudom Kérlek titeket segítsetek nekem mit tegyek hogyan? stb Segítő szándékokat szeretnék nem edig lenéző kommentelőket. UI.: Bocsánat a helyesírásom miatt

2013. okt. 30. 00:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
pedig nem fognak megenni.
2013. okt. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Bú!
2013. okt. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiányod van.. Menj el edzeni, az mindenképp feljebb tolja, kevésbé fogsz parázni dolgokon! Az ilyen PUA.hu-s szutykokat meg szerintem hanyagold.;)
2013. okt. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi gond, vannak lányok akik szeretik az ilyet. Csak légy határozott ne pedig töketlen.
2013. okt. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Félek a beégésektől már égtem már be nőknél. Megpróbáltam már az interneten is, az interneten halott ügy az egész.
2013. okt. 30. 00:26
 6/12 anonim ***** válasza:

1x próbáltad és feladod?

Harcolj :)

2013. okt. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igazábol nemnagyon tudom mit kellene majd tennem odáig eljutok hogy megszólítom de aztán lefagynék mint a nem is tudom mi szóval segítsetek hogy mit kellene tennem készítsetek fel vagy valami... írhattok privátot is :S
2013. okt. 30. 00:32
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem eszlek meg édes. Meg a többi nő sem. :)
2013. okt. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8-as: Beszélj a saját nevedben!


Üdv,

Kannibá Lilla

2013. okt. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy ő jobban zavarban van. Kezdetnek mosolyogj rá, ha visszamosolyog, szólítsd meg. Ha hajlandó veled beszélni, mondd el az igazat (hogy szépnek tartod) esetleg emeld ki, hogy miért ( megláttam ezt a gyönyörű hajat/szemet/bármit és muszáj volt téged megszólítanom-> így nem lesz sablonos), mutatkozz be és kérdezd meg a nevét. Ennyi, nem bonyolult. Ez már egy dialógus.
2013. okt. 30. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!