Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha egy lakásos ribizli sem...

Ha egy lakásos ribizli sem vállal be pénzért, akkor ronda vagyok, vagy ő a szemét?

Figyelt kérdés
Az ilyeneknek, mint én van egyáltalán esélye arra, hogy bármikor az életben szexelni fog és még élvezni is fogja a partnere? Hiába lennék odaadó, ha a lány már attól röhögőgörcsöt kap, hogy rám néz...
2013. okt. 10. 19:22
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Vagy nevezzük rosszlánynak, ki hogy mondja.
2013. okt. 10. 19:23
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha egy qrva pénzért sem vállal be,az szerintem nagy gáz.
2013. okt. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Ne add fel!egyszer mindenki megtalálja a párját.Próbáld a szexet hátrébb helyezni és add lejjebb az igényeidet.Ha minden nőre kéjsóváran nézel akkor ne várj csodát.
2013. okt. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Vagy igénytelen görény,aki oda ment koszosan és büdösen dugni.
2013. okt. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban, testvér!
2013. okt. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Vajon a dugás akadálya csak az igénytelenség lehet,vagy a csúnyaság is elég a visszautasításhoz a qrváknál?
2013. okt. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha perverz dolgokat kérsz tőle, akkor inkább az az oka.
2013. okt. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nem hiszem el, hogy nem vállalnak be. azt viszont felejtsd el, hogy egy qrva élvezni fogja a szexet. a fizimiskádat a szüleidtől örökölted. rájuk hasonlítasz. ha ők megtalálták egymást, akkor te is találkozni fogsz valakivel akivel majd szeretitek egymást.
2013. okt. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok igénytelen. Tiszta vagyok, büdösnek sem mondanám mondanám magam (se én, se a szám, erre mindig figyelek), mosva, vasalva van a ruhám, úgy nézek ki, mint aki mindig valami fontos eseményre készül. Talán túl merev lehetek a rondaságon felül... csak nem ABBAN az értelemben merev...
2013. okt. 10. 21:37
 10/13 anonim ***** válasza:
Rakj be egy képet magadról!
2013. okt. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!