Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Minél tovább őrzöm meg, annál...

Minél tovább őrzöm meg, annál nehezebb lesz elveszteni a szüzességem?

Figyelt kérdés

Szép estét! :-)

Hamarosan 18 éves leszek és még nem feküdtem le senkivel. A napokban felmerült bennem a kérdés, hogy ha most nincs senki a láthatáron, akkor később már egy olyan korú férfival leszek kapcsolatban, aki nem szívesen várna hónapokat. Viszont nem-e fordulhat elő az, hogy túl fogom értékelni a szüzességem és így több időt szeretnék az első aktusig várni, mint egy nem szűz lány? Ezzel megváratva a férfit...


Túlgondolom vagy helyesen látom?


2013. okt. 4. 00:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom hogy látod de hogy túlgondolod az biztos.
2013. okt. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

"őrzöd" már a szóhasználatból is az sejlik, hogy meg kell védeni valamitől...


De hát a nőknek már csak ilyen jó módja van. Ha fiú lennél, megtudnád, hogy milyen nehéz szerezni egy nőt (kivéve ha jól nézel ki, mert akkor könnyü)!

2013. okt. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 viktor123456 ***** válasza:
0%

A szűzesség elvesztése egy lánynál sosem probléma. :-) két feles után kenyérre lehet őket kenni. :-)


Az 'őrzés' problémát abból a szempontból jelenthet, hogy általában egy férfinak sokkal inkább fontos, hogy a hölgy mit tud az ágyban, mint az hogy érintetlen. Ez utóbbi magában hordozza azt, hogy semmit nem tud az ágyban.


Gyakorlatilag a tapasztalatlanság oda is vezethet, hogy a tökéletes pár elvesztését is okozhatja azzal, hogy a férfi elhagyja a nőt, mert bár szereti, de a lány a tapasztalatlansága folytán nem képes kielégíteni a férfit annyira, hogy az mellette maradjon. :-)

2013. okt. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát ha ragaszkodni fogsz ahhoz, hogy hónapokat várjon az illető, akkor megnehezíted, igen. Viszont ha váratni akarod, akkor meg nked nem probléma a szüzességet tartogatni... vagy nem jól értem? Tehát nem akarsz te mindenáron megszabadulni tőle. Akkor meg tartogasd csak a megfelelő embernek, akármikor is jön majd el.
2013. okt. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
20 év felett a szűzhártya olyan szinten megvastagszik hogy olyan lesz mint 1 tam-tam dobra feszített oroszlán bőr! Különlegesen edzet(legalább 70Hrc) keménységű bré tudja csak átszakítani órák kemény munkájával.
2013. okt. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem kell am ilyen tudomanyosan dugni :) Ugy is elveszted majd a fejed, ha jon egy megfelelo pasi. Amugy a szuzesseg egy mulo rosszullet, nem kell tulmisztifikalni.


Vagy kivanni fogod a partnered, vagy nem. Nagyjabol ennyi.


Volt olyan szuzlany az eletemben, akire en akartam vigyazni, nem akartam surgetni ... egyszer csak letepert magatol :)

2013. okt. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szüzességről 3 videó azoknak, akiket érdekel...


1: Közhiedelem - A "szüzesség elvétele", mint erőszakos kifejezés

http://www.youtube.com/watch?v=wgpb30uRK0g


2: Első szex - Mikor állok készen az első alkalomra?

http://www.youtube.com/watch?v=F6mBG_231FQ


3: Felépítés - Miért nem lehet kilyukasztani közösüléssel a szűzhártyát?

http://www.youtube.com/watch?v=UHNhsI-p_40


(mindhez van magyar felirat)

(Ha félre fordítottam valami, kérlek jelezd, javítom.)

2013. okt. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 vakondka ***** válasza:
100%
Szerintem ne agyalj rajta, a szüzeség nem betegség amitől mielőbb meg kell szabadulni. Mindennek eljön a maga ideje és ha neked is eljön az igazi, akkor a tested tudni fogja mit kell tenned ;)
2013. okt. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ha eddig megtartottad a szüzességed, akkor csak gratulálni tudok! Én később vesztettem el és semmi bajom nem lett!

Sőt addigra érettebb voltam és egyben őrülten szerelmes! Mai napig szép emlékek fűződnek hozzá! Szóval nem a kor számít, hanem hogy odabent mit érzel. Fogod érezni ha eljött az ideje és azt, hogy az a "bizonyos" megérdemel Téged!

2013. okt. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Addig őrzöd meg ameddig akarod,

bármikor találsz fütyit a lábad közé nőként!


Ha egy pasi megkérdez 100 nőt félóra dumcsi után hogy lefeküdne e vele, és van aki igent mond az kész szerencse.


Ha egy nő megkérdez 100 pasit félóra dumcsi után, hogy lefeküdne e vele, és van aki nemet mond, az ritka mint a fehér holló.

2013. dec. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!