Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az előfordulhat, hogy nem...

Stadiunbú.ki kérdése:

Az előfordulhat, hogy nem tudom a barátnőmtől elvenni a szűzeségét?

Figyelt kérdés
Vannak olyan dolgok amik esetén nemtudom neki elvenni?

2013. szept. 11. 05:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

1. Nem akarja

2. Nincs farkad

3. már elvette más.

2013. szept. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elsőnél a pont!
2013. szept. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőt kiegészítve:


Vannak lányok, akiknek vastagabb a szűzhártyájuk. Van, akié annyira rugalmas, hogy azért nem szakad be. és olyan is van, akinél keresztben egy erős szalag van.


Ha ezek egyike áll fenn, akkor két lehetőségetek van... némi alkohol után, erősen, keményen, egyetlen mozdulattal.


Rohadtul fáj, így csak azoknak ajánlanám, aki ragaszkodik a teljesen természetes úthoz.


Másik variáció: amikor a nőgyógyász egy kis bemetszést ejt a szűzhártyán, illetve szalag esetén azt átvágja. Ilyenkor megmarad utána a szüzesség elvesztésének az élménye. De akkor el is lehet távolítani, na de már az milyen... a szüzességet nehogy egy szike vegye már el. ;)

2013. szept. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Zakathol ***** válasza:
100%
Ha megdugod, elvesztette a szüzességét. Az hogy a szűzhártya átszakad-e teljesen más tészta.
2013. szept. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nézd, az a baj, hogy az, hogy ki szűz, és ki nem, az nagyon sok oldalról felfogható. Jelen eset kicsit kusza, hiszen én pl a barátnődet nem tekintem szűznek, mert már szexelt. Nálam az, hogy valakinek megvan e a szűzhártyája, az ilyen szinten nem mérvadó, hiszen az mástól is "magától" átszakadhat.

A kérdés így hangzana (az én szememben jól), hogy: Előfordulhat, hogy nem tudom átszakítani a barátnőm szűzhártyáját?

Bocs az offért, de most írogatós, kötekedős kedvem van.

2013. szept. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
lehet, nem bízik meg benned, h később amikor szüksége lesz rá, akkor visszaadod neki. (nem tudom a barátnőmtől elvenni)
2013. szept. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz, hogy a szűzhártyáját nem tudod átszakítani, akkor az előfordulhat. Olyankor lehet ez, ha a lány szűzhártyája nagyon rugalmas, és/vagy a fiú farka nagyon vékony. Hallottam már olyat például, hogy a lány járt egy sráccal több évig, de végig megmaradt neki, és csak akkor szakadt el, meg vérzett, amikor a következő pasijával összejött, és az először megdugta. ;)
2013. szept. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Még nem történt meg.. szóval kiegészíteném a *jövőben szóval a kérdést. Hogy ez lehetséges lehetne-e??
2013. szept. 11. 20:44
 9/11 Banderasz094 válasza:

Az a helyzet,nem vagyok egy doki de ismerek olyan lányokat akiknek nem vérzett,nem is volt nagy fájdalma,szal azért mert nem "vérzik" az még nem gáz. De ha a farkaddal van gáz,kicsinek látod vagy bármi más,irass fel potencianövelő szert dokinál,kamagrát vagy bármi mást,úgy feláll tőled a faszod hogy a csaj csak téged fog kivánni élete végéig,+ nem hülyeség hogy ha 1x használsz szert,arra is van esély hogy mégjobban megvastagodik,de hosszuságra nem igazán,mivel megtágul a farkad!!:)

Ui:Akinek ez nem tetszik,lepontozhat,de kérdezz meg egy dokit,az memgondja a frankót!

2013. szept. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 László22 ***** válasza:

Komolyan mondom szánalmas amit itt műveltek. Egyszer és minden kora jó lenne leszögezni, hogy maga a szüzesség elvétele, nem kimondottan azon függ, hogy átszakad-e vagy sem. Hanem azon, hogy megkapja a lompos adagját. Szóval ha vérzik, ha nem ha a csaj megkapta akkor már nem szűz. Kész ennyi slussz passz fogadjátok el, és ne akarjátok túlságosan megmagyarázni a dolgot. Gondolom ebbe is bele fogtok kötni, mint ahogyan mindenbe de nem érdekel a lényeg ennyi.


24/f.

2013. szept. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!