Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Szűz vagy, tapasztalt lány?

Fiúk! Szűz vagy, tapasztalt lány?

Figyelt kérdés
Melyik jobb, 16-17 éves körüli lányoknál?

2013. szept. 7. 13:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mivel még tapasztalatlan vagyok talán inkább egy szűz lánnyal szeretnék ágyba bújni.Inkább mint egy ilyen mai trendnek megfelelő parti r banccal,gusztustalannak tartom,visszataszító,szánalmas életvitel.Mivel érzelmesebb típus is vagyok,nem tudnék rögtön lefeküdni valakivel csak mert jó alakja van,mert ugye a mai fiatalok erre mennek rá,ha meglátnak miniben egy vonzó nőt egyből ez következik hogy ú de jó csaj de megd gnám,sokszor nem csak egymásközt mondják de ilyen alpári módon oda is szólnak a lánynak,szánalom.Na de a nyengébbik nemből is vannak szép számmal akik azért mennek szórakozóhelyre hogy szexelhessenek. Megjegyzem hogy bizony nagy különbségek lehetnek a du ás és a szeretkezés között.Érdekes módon benne is van a nevében. Minden esetre arra bíztatnék minden korombeli huszonéves srácot hogy ne adják föl az emberi értékeiket csak hogy duhassanak.Nem éri meg. Mindig lesznek olyan lányok akikre érdemes várni és most is vannak.
2013. szept. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Hszobról keresném hasonlóan tapasztalatlan lányok társaságát.
2013. szept. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szűz.
2013. szept. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!