Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! A ti további szexuális...

Lányok! A ti további szexuális életeteket mennyire befolyásolta az első szex?

Figyelt kérdés
sok helyen olvasom, hogy az első szex nagyon fontos egy lánynak, mert meghatározza a későbbi szexuális életét. mit gondoltok erről? a tiétekre milyen hatással volt? és utána mennyire ragaszkodtatok a másik félhez?
2013. szept. 2. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom engem mennyire befolyásolt. Mert pozitív emlékeim vannak róla, azt leszámítva, hogy fájt és nem élveztem. De azzal történt meg, akit akkor szerettem. Utána nagyon ragaszkodtam a fiúhoz...
2013. szept. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

miben nyilvánult meg a ragaszkodásod?

köszi a válaszod!

2013. szept. 2. 15:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Én azt mondanám semennyire.

Valszeg az befolyásolt, hogy természetesen első komoly kapcsolatban történt, nem lettem átverve, kihasználva, lesz.rva, de egyébként szerelmes se voltam a srácba és fájt is.

De nem volt rossz emlék, vagy ilyesmi.


A szex miatt nem ragaszkodtam jobban az exemhez.

Ami inkább meghatározó volt az első átverés, amikor kihasználtak szexuálisan, az nagyon nagy törés volt (gyanítom ha a szüzességem vesztem el így, sokkal jobban megvisel, pedig így se volt sétagalopp) és az első igazi szerelem és a vele való szex. Bár a kettő nem függött össze, mert ő valami elképesztő lepedőakrobata volt, de ezen felül is dobott rajta, hogy szerettem is.


22L

2013. szept. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem csak a csajoknál és nem csak a szexet értve számít borzasztó módon. Egy bimbózó léleknek az első tapasztalat egy nagyon mély benyomás, amit később nehéz megváltoztatni. Ha odaégeted a krumplifőzeléket, amikor egy gyerek először kóstolja életében, jó eséllyel még felnőtt korában is menekülni fog előle.


Ha egy csajnak az első néhány szex rossz, akkor nagyon nehéz lesz vele megszerettetni a szexuális életet, mert az első képzettársítások nagyon-nagyon sokáig kísérteni fogják, és ezeket kemény munka felülírni. Futólag ismerek olyan csajt is, akinek az első nagy szerelme folyton bántotta, megalázta a csajt, a nő pedig azóta is csak úgy tudja élvezni a szexet, ha fájdalmat okoznak neki közben.


Na most ezek nem azt jelentik, hogy a legelső szex mindent eldönt, hanem, hogy az első tapasztalatok és a hozzájuk társuló képzetek sokat nyomnak a latban.

2013. szept. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem úgy gondolom nem befolyásolta, több partnerem volt már , de sosem hasonlítgattam egyiket sem a másikhoz. Mindenki más....az első az első nagy szerelmemmel történt és 10hónapig voltunk együtt, mai napig szép emlékeim vannak róla,de nem a szex miatt,az nem volt a legjobb,de akkor nyilván nem volt mihez viszonyítanom....
2013. szept. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!