Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen érzés as elsô anál?

Milyen érzés as elsô anál?

Figyelt kérdés
Rosszabb mint a szûzhártya átszakítása?
2013. aug. 27. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor neked is leírom, hogy kell csinálni.


Elmész a gyógyszertárba, kérsz egy 1 vagy 2 literes beöntőkészletet (~1000 Ft). Otthon ezzel tisztító beöntést csinálsz. Azaz, feltöltöd kellemesen meleg vízzel a tartályt, a csövet a fenekedbe dugod, majd megnyitod a csapot, és magadba engeded az egész tartály vizet. Utána elmész és kiüríted a WC-n. Addig csinálod, amíg tiszta víz nem jön belőled. Ez egy szempontból a higiénia miatt szükséges, hogy ne legyen "olyan", ami a fenekedbe kerül, más részről meg segít ellazulni, mivelhogy nem kell aggódnod, hogy összecsinálod magad.


Ezután fokozatosan, valami nagyon vékonytól az egyre vastagabbig kell haladni. Először például bedughatod a mutatóujjadat, majd egyre vastagabb dolgokat. És így nem fog fájni, sőt, még élvezni is fogod.


Óh, és az anál gyöngysor nagyon élvezetes kis játék :)


[link]


19/L

2013. aug. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyes! Igazi profi vagy!

Irigylem a párodat.

2013. aug. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szar
2013. aug. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Tudom ajánlani amit az 1. kommentelő leírt!
2013. aug. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne irigyelj, #2, még senki sem volt az életemben, még csak nem is pusziltam meg fiút. Ez csupán egy módszer a sok közül, ahogyan kielégítem magam.
2013. aug. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!