Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti hány évesen, és hogyan...

Ti hány évesen, és hogyan vesztettétek el a szüzességeteket?

Figyelt kérdés

2013. aug. 24. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
21%

33 évesen, ütvefúróval.

72/L

2013. aug. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

16 éves voltam, 3 és fél hónapja jártunk párommal, nekem ő volt az első fiú az életemben minden téren.


Hogy-hogy hogyan? Nálunk voltunk, aztán szeretkeztünk egy nagyot az ágyamon, meg volt beszélve. :D


19L

2 és fél éve vagyunk együtt

2013. aug. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6%
Engem a buszon hátul dugot szét egy csávó egy ével ezelött! 14L
2013. aug. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

jaj de vicces ma mindenki.

én 16 évesen 2és fél honap után a szerelmemmel..utána még egy évig jártunk és most szakitottunk de összességében jóvolt..

2013. aug. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
69%
én 17 éves voltam, a párommal már 2 éve voltunk egyutt, elsok voltunk egymásnak.....sokat várt rám, mert már akkor tudta, h en vagyok neki az igazi, es nem akarta, hogy majd a gyerekunknek azt meseljem, hogy anyuci mar 15 evesen nemi eletet elt. azota mar 6 eve vagyunk egyutt, mult honapban volt az eljegyzesunk, osszekoltoztunk, es jovore lesz az eskuvonk :)
2013. aug. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én 14 voltam ő 19!3 hónapig fűzte az agyam,hogy jöjjünk össze!Én nem akartam!Aztán csak összejöttünk és rá 1 hétre megkérdeztem,hogy nem-e fekszünk le?Azt mondja ez nem túl korai!Nekem meg égett a fejem még jó,hogy sötét volt!Még mindig együtt vagyunk én 24 ő 28 házasok vagyunk és van egy kisfiúnk is :)
2013. aug. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 22 voltam, és egy egyéjszakás kaland során, amit azóta is bánok. Az első barátom 24 éves koromban volt.
2013. aug. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!