Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha elvesztettátek a szüzessége...

Ha elvesztettátek a szüzességet akor a szüleiteknek hogymondtátok meg? Vagy hogyan tudták meg?

Figyelt kérdés
2009. okt. 28. 20:26
 1/10 Andrewka ***** válasza:

Vasárnap reggel 8kor értem haza. Elég egyértelmű volt.


22/f

2009. okt. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem engedték,hogy a barátommal aludjak.Tuti,hogy tudták,miért megyek a barátomhoz olyan sűrűn...
2009. okt. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

hát mondtam neki, hogy beszélni akarok vele le ültünk és szimplán a képébe vágtam h anya nem vagyok szűz!

jól fogadta

2009. okt. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

2.vagyok

jav:*barátomnál

2009. okt. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondtam meg, de 2 éve járok a barátnőmmel, tudjá, hogy szoktunk szexelni. A barátnőm szülei is, de sosem jött szóba, hogy mikor vesztette el a lány a szüzességét, és az sem, hogy én sem. (Egyébként elsők vagyunk egymásnak, több mint egy éve élünk szexuális életet.)

Szerintem mindenkinek a magánügye, hogy mikor veszti el, nem kell a szülők orrára kötni.

18/f

2009. okt. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

nekem anyu megengedte h a barátommal aludjak de aztmondta ha lefexek vele akkor soha többé nemerjek elé álni...

2009. okt. 28. 22:58
 7/10 anonim válasza:
egyet ertek az utolsoval..nem kell azt az orrukra kotni.En is reggel erek haza,igy raerzett anyum a dologra de nem igazan tetszik neki..
2009. okt. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én megbeszéltem anyámmal, h hamarosan vmikor megfog történni. én úgyéreztem h jár neki ennyi, mégis csak az anyám.

majd amikor megtörtént írtam neki egy smst..:D

2009. okt. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ez az utolsó hozzászóló aranyos volt :D "Szia anya! Képzeld, olyan őőőőőőrületeset szexeltem az előbb!!!" XD

Egyébként szerintem én nem tudnám elmondani.Ha ő rákérdezne egy idő után,akkor rávágnám,hogy ja,lefeküdtünk,ennyi.

2009. okt. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én nem kötném (kötöttem) a szaglószervükre. Nem tartozik rájuk.

(ha teherbeesés/ejtés gyanús a helyzet, akkor persze, meg kell velük beszélni)

2009. okt. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!