Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van az, hogy senki nem...

Miért van az, hogy senki nem hiszi el, hogy 3 éve vagyok együtt a barátommal és nem szexeltünk? (szűz vagyok és ő is) Kigúnyolnak emiatt állandóan és el sem hiszik. Mit gondoltok? 17L

Figyelt kérdés
( Még egy mellékes kérdés. Szerintetek gáz ? )
2013. júl. 16. 23:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
A díszes társaság miért is tudja? Mi közük van hozzá? Ti dolgotok, akkor csináltok és azt, amikor és ami jólesik...
2013. júl. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Milyen 2 órája? De komolyan olyan szánalmas emberek vannak itt... Felteszek egy kérdést,ami számomra tényleg fontos,erre jösztök itt azzal,hogy hányszor teszem fel meg mit tudom én...
2013. júl. 16. 23:38
 13/23 A kérdező kommentje:
Azért tudják mert suliba szokás,hogy mindenkitől ezt kérdezgetik.
2013. júl. 16. 23:39
 14/23 anonim ***** válasza:
Akkor fekszel le a barátoddal, amikor te/ti azt jónak látjátok, nem kell beállni a sorba és egyből oda adni magad minden srácnak. Örülj neki, hogy egy rendes, szerető srácot találtál, és egyáltalán nem gáz, hogy nem feküdtetek még le, mindennek el jön az ideje :)
2013. júl. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! :) Végre egy értelmes hozzászólás!
2013. júl. 16. 23:41
 16/23 anonim ***** válasza:
Nyilván kérdezik. De szerintem lehet erre azt válaszolni hogy magánügy, és az nem hazugság.
2013. júl. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Nagyon cuki kislány vagy de ideje lenne most már mielőtt beszáradnak a barátod golyói. Mégis ki nem szarja le ki mit gondol?

Kövi kérdésre 5let:16.5éves lány vagyok,még gyárilag szűz,3éve van barátom,hogyan veszítsem el a szüzességem?

2013. júl. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Se szopi,se 1 kis kézimunka? Ha egyik sem akkor vagy homi a "barátod" vagy balfarok.Egyébként kinek kell bizonyítanod? Kinek mi köze hozzá?
2013. júl. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Kérdezgetik, te meg gondolkodás nélkül válaszolsz? Nem kell válaszolni, vagy közölni kedvesen, hogy nem tartozik rájuk. Komolyan, mintha vallatnának, vagy valami. :D

Amúgy biztos azért nem hiszik el, mert kevés ember bírja ilyen sokáig szex nélkül azzal, akit ennyire szeret. Mindenképp becsülendő az önuralmatok. :)

2013. júl. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nehéz elhinni, mert ki az a pasi, aki 3 évet várna? (Én hónapot esetleg, évet nem.)
2013. júl. 17. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!