Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A kérdésem hogy amikor átszaka...

A kérdésem hogy amikor átszakad a szűzhártya akkor télleg van vérzés? Fáj amikor átszakad? De ha van vérzés szerintem akkor tök ciki mert akkor a fiú farka véres és akkor szerintem ott is hagyna nem?

Figyelt kérdés
2013. júl. 7. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
nem ! Nem ciki ez természetes! van aki nem is vérzik! Van aki szűzhártya nélkül születik!
2013. júl. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

Igen fog vérezni de egyén függő,hogy neked mennyire...nem kell tőle tartani..mond meg a barátodnak,hogy mielőtt betenné neked előtte kb 20 percig izgasson fel..,hogy kellően ellazulj...és akkor elvileg nem fog annyira fájni..és nem lesz véres neki mert gumit kell használni :P jah és tuti nem fog ott hagyni:))

---

F/17

2013. júl. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Első alkalommal nem árt óvszerrel védekezni (a továbbiakban sem, de feltételezem, hogy elsőre nem fogamzásgátlóval indít az ember) szóval a fiú farka nem lesz véres.


Másfelől pedig nyilván olyan kapcsolatban veszítsd el a szüzességed, ahol NEM CIKI a biológia.

2013. júl. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Jájj, miért nem nézel vissza, mielőtt felteszed a 823. ilyen kérdést...

1. Igen, lehetséges vérzés, de nem fog ömleni belőled

2. Egy nagyon pici fájdalommal járhat a dolog, de kellően felizgult állapot és figyelmes partner hamar átlendít a fájdalmon

3. Remélhetőleg tudja a leendő partner, hogy szűz vagy, akkor meg miért lenne ciki?

4. Az "otthagyást" nem is kommentálom, mert nevetséges

2013. júl. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Általában van vérzés, de kevés. Fájdalom teljesen egyénfüggö. Miért hagyna ott a fiu ezért? Inkább arra gondsoljatok, hogy -ha nem akartok gyereket - a fiu huzzon kotont! (Te fel vagy készülve?)
2013. júl. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 belbolyhocska ***** válasza:
Nekem az első nem fájt, nem is véreztem. Aztán másodjára (egy másik fiúval) kb. fél évre rá együtt voltam, az már fájt és véreztem is. Érdekes.. De amúgy a másodiknál is hamar elmúlt a fájdalom és elég jó volt :)
2013. júl. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nagyjából négy csepp vér az egész, nem sok.

Igen, fáj.

Nem, nem ciki, természetes. Ha cikinek érzed, nem jó pasival készülsz elveszíteni.

2013. júl. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem véreztem.Nem is fájt.
2013. júl. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem fájt de nem volt vészes és nem véreztem
2013. júl. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért nem pár csepp mindenkinek... nekem még pár nappal utána is vérzett picit, sőt.. a 2. alkalom után is. Egyénfüggő. A lényeg, hogy rendesen be legyél nedvesedve.
2014. ápr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!