Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki, ha még szűz vagyok? 19/L

Ciki, ha még szűz vagyok? 19/L

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 15:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Aranyosak a hozzászólok. A legtöbb válasz az, hogy nem ciki. Biztos vagyok benne, hogy ha én tenném fel éppen ezt a kérdést, de a végére 22F -et írnék, akkor hányan írnák azt, hogy egyáltalán nem ciki.
2013. júl. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Oké, de egy pasi simán letagadhatja. Az más téma, hogy nincs értelme, de akkor is. Az semmin nem változtat.
2013. júl. 4. 16:04
 23/26 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Vitába kell hogy szálljak veled. Pont hogy egy idősebb 20 év fölötti, még tapasztalatlan férfi soha nem fogja tudni letagadni egy nő előtt, hogy ő még szűz. Ezt kiszúrja bármelyik nő 5 perc alatt a gesztusaiból, a kommunikációjából. És amint kiszúrta onnantól kezdve kb a nők 90%-a le is írja a férfit, lehetnek akármilyen pozitív külső, vagy belső tulajdonságai, ha észreveszi rajta, hogy a nőkkel szemben tapasztalatlan onnantól kezdve le van írva teljesen. Sajnos tapasztalatból beszélek. :(

2013. júl. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Akkor vagy nagyon szar emberismerő vagyok, vagy nincsenek szűz férfi ismerőseim.

Nem kételkedem abban, amit mondasz, de én el tudom képzelni, hogy ne derüljön ki.

2013. júl. 4. 17:09
 25/26 anonim ***** válasza:

"Oké, de egy pasi simán letagadhatja."


Talán...Én például biztosan nem tudnám letagadni, hogy az vagyok. Vagyis igen, mert a szavak csak szavak. De rögtön kiderülne amint hozzám érne egy nő, egyrészt két másodperc alatt állnék mint a cövek, meg gyanítom elsülnék ha csak a gatyámba nyúlna :)

2013. júl. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

Az.Ciki.De nagyon.

Nyugi én is az vagyok ,én is ennyi idős, én is csaj.

Én sem tartom annak, viszont a környezetem mégis.

Már a szüleim is b*sztattak,hogy miért nem dug*am még :D

Barátnőkről, baráti társaságról ne is beszéljünk...

Erősen gondolkodom azon, hogy inkább úgy kezdem az egyetemet, hogy letagadom a p*csába és talán nem csesztetnek.

Asszem írta is valaki, hogy tagadd le, vagy hazudj, na ennyi. Amúgy is magánügy.

2013. júl. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!