Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van az, hogy még a...

Miért van az, hogy még a negyedik alkalommal is fájt, sőt, utoljára már véreztem is szex közben?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a barátom, mindent megtesz hogy kellőképpen nedves legyek, 3 ujja könnyen becsúszik, mégis mikor a szerszámát rakja be annyira szúr, hogy abba kell hagynunk.
2013. jún. 24. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy annyira hosszú neki,hogy nyomja a méhedet... nem vicc.
2013. jún. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Talán nem kéne tövig betolni, ha túl hosszú.. nem az a lényeg, hogy a torkodon jöjjön ki
2013. jún. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy összeszedtél valamilyen fertőzést? Plusz igen, ha túl mélyre teszi, az nagyon tud fájni. Hol érzel fájdalmat? Alhasi tájon? Mindig érzed vagy csak bizonyos pózokban?
2013. jún. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
alhasi tájon, rendesen szúr
2013. jún. 24. 22:01
 5/9 anonim ***** válasza:

Mikor érzed a fájdalmat? A behatolás közben vagy utána?


A szúró érzés inkább gyulladásra utal.

2013. jún. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor az szerintem attól van, mert túl mélyre teszi. Nekem is szokott. Van, hogy az egész aktus alatt, tök mindegy milyen pózban, de van, hogy csak bizonyos pózokban fáj.
2013. jún. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6os vagyok.


Igen, az se mindegy, hogy mikor érzed. Mert én pl. akkor szoktam, mikor nyomja befelé (bocsi, nem tudom szebben megfogalmazni). Mintha a petefészkem ki akarna szakadni a helyéről. Mindenesetre menj el egy normális nőgyógyászhoz, hogy ki lehessen zárni a fertőzéseket.

2013. jún. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valaki mesélte nekem, hogy ötödik alkalommal is fájt neki. Ha ritka is, de előrfordul. Lehet csak most szakadt át a szűzhártyád, lehet hogy iylen "strapabíró".
2013. jún. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
végülis, ha gyulladástól fájna nem vérzett volna, valószínűbb, hogy most szakadt át. azért egy nőgyógyászhoz majd elmegyek, és köszönöm a válaszokat! :)
2013. jún. 24. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!