Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőmnek túl gyors a...

A barátnőmnek túl gyors a tempója. Hogyan mondjam meg neki hogy én még nem akarom ''elveszíteni'', hogy ne tartson töketlennek? 16F (ő már nem szűz)

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 13:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

nyugi, nem lesz baj ;)

hány éves a barátnőd?

zavar, hogy tapasztaltabb, mint te?

gumival tervezitek az elsőt?

2013. jún. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
15 éves, és természetesen gumival.
2013. jún. 24. 20:35
 13/15 anonim ***** válasza:
15 éves és már 2 sráccal volt? nem rossz. akkor kösd fel a gatyát ;)
2013. jún. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
nem veled van a baj, a barátnőd egy kis ribi 15 éves 2en már átmentek rajta,és 1 hónapos kapcsolatában újra szét tenné a lábát,itt nem veled van gond hanem az önértékelési zavarokkal küszködő barátnőddel akinek sem önbecsülése se tartása nincsen,szerintem többet érdemelsz 15 éves csitrinek még baromira nem kéne szexelni,nem hogy a 3. pasival..
2013. jún. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Figyi pont lehetne önbizalmad. Anno nekem azért nem volt mert keresztülnéztek rajtam a nők tinikoromban :) Neked meg olyan csajod van aki nem teketóriázik, Tetszik ? Akkor meg ? Védekezz hogy ne kúrd el mindkettőtök életét, meg hogy ne kapj el semmit. Az hogy előtted volt párja... Régen is voltak 15 évesek akik már aktívak voltak... csak kisebb volt a világ :D Nem lehetett ezekről annyira tudni :D
2013. jún. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!