Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csináljak hogy első...

Mit csináljak hogy első szexnél ne legyek szégyenlős? Lentebb!

Figyelt kérdés
Félek az elsőtöl de nem is azért mert fáj és stb, hanem mert az alakom nem tökéletes, és borzasztoan szégyenlős vagyok,m igy féle hogy mi lesz a véleménye erről.. mit csináljak hogy ez változzon?
2013. jún. 22. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
A szégyenlősség nem bűn, természetes az első pár alkalommal :) Én nosztalgiával szoktam visszagondolni az első bénázásokra, szép emlékek.
2013. jún. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Figyelj, ezen kár aggódni!


Együtt vagytok, szeret téged úgy, ahogy vagy. És mikor majd az együttlétre kerül a sor, akkor téged kíván meg!

Egyébként ha el tudod fogadni magad, és magabiztosságot sugárzol, akkor biztosan még jobban fogsz tetszeni neki!!!


Gondolj arra, hogy szeret, és tetszel neki!! Nincs min aggódni :)

2013. jún. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne akarj másnak tűnni, mint amilyen vagy. Legyél őszinte. Ha a barátod szeret, akkor megért majd téged és hidd el segíteni fog neked, hogy ellazulj. Amúgy meg mindenkinek el kell kezdeni valahol. Ismered a mondást: Gyakorlat teszi a mester.:)
2013. jún. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

félhomályos, sötét szoba

esetleg egy korty pia

idővel elmúlik

2013. jún. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pettingeljetek csak eg darabig, mondjuk egy hónapig, vagy ameddig fel tudsz készülni. Így megismeri a tested, te is az övét, hozzászoksz ahhoz, hogy meztelen vagy mellette:) És ezt lehet szép fokozatosan, nem kell rögtön mindent ledobni.

És bocsi ezt most nem muszáj már elolvasnod csak kifakadt. Nem kioktatásként, de annyi hasonló kérdést látok, nem is értem. Mintha nem is hallották volna még a petting szót. Egyszerűen nem értem ezt a durrbele veszítsük el a szüzességünk, farkot pedig még csak fényképről láttál, ha láttál egyáltalán, fogalmad sincs mi izgatja fel a párod, meg teged... Aztán meg persze fáj, mert izgulsz meg nem vagy elég nedves.

2013. jún. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!