Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 13-14evesen illik elvesziteni?!?!

Zsanett123 kérdése:

13-14evesen illik elvesziteni?!?!

Figyelt kérdés
van egy baratom ő már 15eves lesz augusztusban es nagyon szeretem őt és én is ugy erzem hogy ő is engem..álmom pasi alom csaj helyzetbe vagyunk nagyon kívánjuk egymast de en nem akarom még 14evesen.. szerintetek mit csinaljak? vagy a pettingel meg lehetne oldali szerintetek mert az is tudom hogy nagyon jo:)..mar vár rám szeptember ota nem hinnem hogy aarra utazik hogy lefeküdjon velem:) szerintetek megtegyem vele?? en nem bánám meg ugy erzem mert nagyon szeretem:)

2013. jún. 19. 09:59
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Akkor veszítsd el ha te is akarod!;)
2013. jún. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Igen, kedves Zsanett. Egy jolnevelt lánynak legkésöbb 14 éves korában illik elvesziteni (de még jobb ha 7...8 évesen), különben illetlen rosszlánynak fogják tartani!
2013. jún. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
dguj@tok, mint a nyulak, és legyél terhes.. nem vágom, hogy miért kell ilyen fiatalon ezt csinálni.. kérdezem, hogy a szüleid tudnak-e erről? vagy ilyenkor hol vannak a szüleid?
2013. jún. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Nézd, inkább 14 évesen egy "komoly" kapcsolatban, mint 16 évesen egy alkalmi egy éjszakás kapcsán. 13 vagy, vagy 14? Igazából nekem mind a kettő nagyon fiatalnak számít. Példa a szűk környezetemből. Barátnőm 14 volt amikor összejött a párjával. 15 évesen vesztette el a szüzességét, a srác 16 volt. Most 28-29 évesek, együtt élnek és várják az első közös gyermeküket.
2013. jún. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
91%

Akkor veszítsd el, ha te is akarod, különben megbánod.

Egyébként ha ennyire kívánjátok egymást, akkor eleinte csak pettingeljetek, ismerkedjetek a másik testével egy kicsit, és hogyha úgy érzed, készen állsz, csak akkor szexeljetek.

2013. jún. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
4es! Nem hiszem, hogy egy gyereknek akkor a vágya legyen, hogy ne tudja kibírni szex nélkül.. Szerintem bőven ráér még elveszteni, bár nem csoda, követik a divatos társadalmat, ahol az a rendszer, hogy már 14 évesen le kell feküdni valakivel.
2013. jún. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%
Mi az hogy a szüzességet egy adott korban "illik" elveszteni? Egyrészt egyáltalán nem vagy rá érett (se testileg, se lelkileg), másrészt a kérdésből is látszik, hogy nem akarod. De ha mi azt mondjuk, hogy igen, sőt azt mondjuk egy 10 évesnek, hogy neki ezt "illik" (ahogy te is írtad), akkor majd meg is teszi. Az embereknek manapság SAJÁT véleménye, SAJÁT gondolkodása, de még SAJÁT esze sincs. És ez szomorú. Nálad mindhármat véltem felfedezni.
2013. jún. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Basszus,meg van hülyülve a mai tini társadalom,még a 16 évesek 99%a is éretlen a szexhez nem,hogy egy 13-14 éves kislány,kisfiú
2013. jún. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem. 17/L
2013. jún. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha cigány vagy akkor simán
2013. júl. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!