Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy vezessem rá a pasim hogy...

Hogy vezessem rá a pasim hogy most már le szeretnék vele feküdni? Még szűz vagyok és ő is az.

Figyelt kérdés
Nem merem megmondani neki:S 18/l
2009. okt. 11. 18:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
nem muszáj szavakkal közölnöd vele, hogy szexelni akarsz, elég ha elkezdtek csókolózni, és te farmeren keresztül simogatod a péniszét, vagy gyengéden benyúlsz a gatyájába... aztán elkezded levetkőztetni, venni fogja a lapot;) és imádná, ha te kezdeményeznél, hidd el:D
2009. okt. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy ahogy az elöző irta.=)Esetleg még a fülébe is súghatod közbe ,hogy nagyon kivánod =)
2009. okt. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
Hát... Nem biztos, hogy ez a túlzott rámenősség hatásos... Lehet, hogy megijedne vagy csak ő épp nem szeretné. Szerintem elég az, ha amikor kettesben vagytok, akkor hevesebben csókold meg, mint szoktad, közben túrj a hajába, simogasd. Ha tetszik neki, akkor már csak kettőtökön áll. ;-)
2009. okt. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%
szerintem te hülye vagy, ha a barátoddal nem mersz ilyen dolgot közölni!!!
2009. okt. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

"Mássz rá", izgasd fel, mondd neki hogy kívánod...

Ennyi bőven elég szerintem egy pasinak!


Tök szerencsés a barátod hogy ilyen vagy! Egyébként mióta vagytok együtt? Én a barátnőmet 1 év után sem tudom rávenni a szexre.....

2009. okt. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 SzSzili ***** válasza:
49%
Hívd fel magadhoz, aztán vedd elő a szekrényből a bilincset, a korbácsot és az análintruder2000-et. Aztán közöld vele hogy ha törik ha szakad valaki most meg lesz b@szva.
2009. okt. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
fél éve vagyunk együtt
2009. okt. 12. 19:15
 8/15 anonim válasza:
100%
Mivel még ő is szűz, ezért óvatos rávezetés.Ahogy írták is a többiek:súgd neki, hogy kívánod!Ettől jobb nem kell.
2009. okt. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Szerintem egyáltalán ne félj emiatt.

Nem hiszem hogy ő annyira "féltené" az ártatlanságát,biztos kiakarja már probálni milyen jó is az ha összedugjátok amitek van :)

Nyugodtan mond meg neki..

Valahogy igy..Szivem mostmár elég régóta együtt vagyunk..szeretlek és megbizok benned annyira hogy megtegyük azt a bizonyos dolgot..:)Szóval ha teis szeretnéd..:P:P

2010. ápr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Meddig jutottatok el eddig? Honnan kellene továbblépni?
2010. ápr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!