Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Attól nem leszek terhes, ha...

Attól nem leszek terhes, ha első alkalommal feküdtem le vkivel ( nuku koton). Ugye?

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 20:39
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
És ha nem élvezett belém ? Akkor nem kell aggódnom ugye?
2013. jún. 6. 20:49
 12/20 A kérdező kommentje:
amm meg nem 13 vagyok , ez a profil az unokahugomé , csak használom.amm 16 vagyok..
2013. jún. 6. 20:51
 13/20 anonim ***** válasza:
Írtam, hogy előváladéktól is teherbe eshetsz, amit nem érez a barátod, szóval ebben az esetben nem számít, hogy a barátod elélvezett-e avagy sem!!
2013. jún. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Amm...amm... Ez sokat elmond :)))


Írták korábban,hogy előváladéktól is terhes lehetsz, úgyhogy ha nem élvezett beléd, akkor is lehetsz terhes, bár kisebb eséllyel.

2013. jún. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

XD

az ilyeneket annyíra birom "amm meg nem 13 vagyok , ez a profil az unokahugomé , csak használom.amm 16 vagyok.."


ha meg 16 vagy akkor meg hol voltál általános iskola 8.-adik osztályába biologia orárol ?

meg általában felvilágosító orát is szokot tartani a védőnő :D

2013. jún. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Az írásod alapján,az arcod nagyobb,mint az intelligenciád.
2013. jún. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
azt te csak hiszed... mondjuk 16 évesen ennyit már illene tudnod! Rengeteg weboldalon van erről infó!
2013. jún. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Előbb kérdezni kellett volna, utána szexelni, ugyanis az első alkalommal is nagy esély van terhességre védekezés nélkül. Egyáltalán hol hallottad, hogy első alkalommal nem kell védekezni?
2013. jún. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Sertés ***** válasza:
Nem lehetsz! A pandák közismerten nehezen szaporodnak.
2013. júl. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

16 évesen biológia óra után ennyi eszed van, hogy nem húzol gumit a pasid farkára?

Mit gondoltok, a szűzhártya az véd? Vagy csak a sokadiktól lehet terhes egy nő, hogy előbb be kell járódnia, vagy mi???

Ha megjött a menzeszed, onnantól bármikor lehetsz terhes.

Ha pl egy 11 éves lánynak megjön és valaki telelövi (most mindegy, hogy ez eleve bűncselekmény), akkor egy 11 éves lány is lehet terhes. Nem korfüggő!!!! És főleg nem szüzességfüggő!!!

Mit tanultok ti biológián? Felvilágosító óra nem volt? Szexről egyik tanár sem beszélt veletek?

És az hogy kivette mielőtt beléd élvezet volna, ez csökkenti ugyan az esélyt de az előnedvekben is lehet spermium, és abból nem kell sok, ha eljutnak a petesejtig.

Szóval ne rizikózzatok, húzzatok gumit!!!

2013. júl. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!