Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen erzes amikor egy...

Milyen erzes amikor egy lanynak atszakad a szuzhartyaja?

Figyelt kérdés
2008. jún. 19. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
kicsit feszít
2008. jún. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fájt:(, de egyénenként változik, ahogy a szűzhártya jellege is.Nekem az elsőnél vérzett is, de egy barántőm semmit se érzett, legalábbis ezt állította.A fájdalom olyan szúró volt elég kellemetlen és erős.
2008. jún. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
69%
faj.de ha szeret a pasi ugy csinalja hogy n fajon nagyon.
2008. jún. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én például egyáltalán nem éreztem, amikor átszakadt. Furcsa volt az első alkalom, de nem volt kellemetlen.
2008. jún. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lovagolj!(lovon gondoltam:D) Én is lovagoltam éveken át és amikor megtörtént az első akkor már nem voltam szűz:D csak gyakrolatilag... semmit se éreztem
2008. jún. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is fájt először, de szerencsére egyáltalán nem véreztem. A másodiknál már minden rendben volt, a harmadikát már hihetetlenül élveztem.

Ne aggódj, nagyon jó lesz minden!

Petranova

2008. jún. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem a barátom nagyon vigyázott de fájni nem fájt csak éreztem h "szűk" vagyok.
2008. jún. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
én nagyon szűk voltam és baromira fájt az első, vérzett is. pedig a pasim nagyon ügyes volt és tapasztalt. szerintem egyénfüggő.
2008. jún. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem az első alakalom nagyon fáj,pedig az akkori párom vigyázott :S Már 5 éve élek nemi életet,de még mindig szűk vagyok.. Mondjuk a mostani párom megőrül ezért!Imádja! :)
2009. jún. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!