Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok, és ebből kifolyól...

Szűz vagyok, és ebből kifolyólag lehet nagyon kicsi a hüvelybemenetem?

Figyelt kérdés
Ma megnéztem és kb. fél centi a hüvelybemenetem. Ez nem valami jó nem? Amikor voltam nőgyógyászati vizsgálaton és akkor bedugta az ujját az orvos üvölteni tudtam volna a fájdalomtól. Túl szűk vagyok?
2013. máj. 30. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Üvölteni tudna? Gálvölgyi Csernus paródia :D Bocs.

AMúgy érthető, ha szűk vagy, mivel szűz vagy. Meg lehet, ha majd lesz pasid, akkor is szűkebb leszel az alkatod miatt. Ezen ne csodálkozz, nekem is volt szűk hüvelyű barátnőm, vele élveztem a legjobban a szexet.

2013. máj. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pedig ott egy baba is ki fog jönni előbb-utóbb... :D
2013. máj. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy a szűzhártyádon kicsi a nyílás. Az orvosnak nem mondtad, hogy szűz vagy?
2013. máj. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem mondtam neki ,hogy szűz vagyok. Amikor felrakta a kacsát mondtam neki,hogy nagyon fáj.Erre bedugta az ujját.
2013. máj. 30. 21:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor magadra vess. Szólni kellett volna, akkor máshogy vizsgál, nyilván óvatosabban, vagy nem is nyúl a hüvelyedbe. Na de már mindegy. Legközelebb szólj.
2013. máj. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ki lehet azt tágítani bizonyos szerszámokkal.
2013. máj. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nyelv a legjobb hüvelytágító, ha jó a pasid, utána egy félliteres üveg is befér hamar.
2013. máj. 31. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Csak szűk, ami érthető - mikor engem ujjazott először a barátom hiába csinálta óvatosan r.hadtul fájt.


Legközelebb szólj a dokinak, hogy szűz vagy, úgy nem nyúl oda - análisan vizsgál, ami a kisebb rossz.

2013. máj. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
legalább már megujjaztak ... doki.
2013. máj. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!